Miłosz Krzempek odchodzi z Widzewa Łódź

9 czerwca 2024, 20:08 | Autor:

Smutne informacje przekazała dziś oficjalna witryna widzewfutsal.com. W najbliższym sezonie barw Widzewa nie będzie reprezentował Miłosz Krzempek, który po rocznym wypożyczeniu powróci do Rekordu Bielsko-Biała.

Do futsalowej drużyny trenera Marcina Stanisławskiego zawodnik dołączył latem zeszłego roku i miał być kluczowym zawodnikiem w zakończonym już sezonie w Futsal Ekstraklasie. Tak też się stało – 20-latek był jednym z filarów czerwono-biało-czerwonych i niejednokrotnie był liderem w trudnych meczach.

W sumie w tym sezonie Krzempek reprezentował Widzew w 31 ligowych spotkaniach i zdobył w nich 16 bramek. Do tego dołożył jeszcze dwa występy w krajowym pucharze, w którym zdobył kolejne dwa gole. Jego dobry sezon został zwieńczony pierwszym powołaniem do seniorskiej Reprezentacji Polski.

Niestety, dwumecz z Constractem był dla niego ostatnią okazją do gry z herbem Widzewa na piersi. Piłkarz przebywał w Łodzi na zasadzie wypożyczenia z czołowego Rekordu BielskoBiałas, do którego teraz powróci.

Dziękujemy za reprezentowanie barw Widzewa i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jazz1910
14 dni temu

Szkoda

R2ONLY
14 dni temu

To było jasne od początku. Rekord ma wielu zdolnych grajków i musi ich gdzieś ogrywać a i kosztują nie mało. Nie stać Nas na takiej klasy piłkarzy z już wyrobionym nazwiskiem.

Bartek80
13 dni temu

A co z Krawczykiem

beka
Odpowiedź do  Bartek80
13 dni temu

Karolem ? W zajezdni tramwajowej nadal pracuje

4
0
Would love your thoughts, please comment.x