Podsumowanie meczów akademii Widzewa (4-8 czerwca)

10 czerwca 2024, 16:02 | Autor:

Drużyny akademii Widzewa Łódź powoli zmierzają ku końcowi ligowych rozgrywek w tym sezonie. W minionych dniach na murawę wybiegło w sumie sześć zespołów. Ważne starcie w kontekście walki o III ligę zremisowały rezerwy, natomiast juniorzy młodsi przypieczętowali zwycięstwo w swoich rozgrywkach.

Podopieczni Michała Czaplarskiego w pewnym momencie prowadzili już z Orkanem Buczek 3:1. Finalnie zremisowali jednak 3:3, przez co znacznie utrudnili sobie kwestię awansu do III ligi. Więcej o tym spotkaniu można przeczytać TUTAJ. Na trzy kolejki przed końcem łodzianie tracą do prowadzącego Sokoła sześć oczek. W zupełnie odmiennych nastrojach są juniorzy młodsi. Ekipa Tomasza Kmiecika pewnie wygrała z Borutą Zgierz, zwyciężając tym samym całe rozgrywki. Dzięki temu RTS przystąpi do baraży o CLJ w tej kategorii wiekowej.

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w ostatnich dniach najmłodsze roczniki. Podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego musieli podzielić się punktami z rówieśnikami z UKS SMS Łódź. Prestiżowe zwycięstwo odnieśli z kolei czternastolatkowie, którzy w derbach zwyciężyli ŁKS 1:0. Dwukrotnie na murawę wybiegali trzynastolatkowie – raz pokonali Włókniarza Pabianice 3:1, później zaś musieli uznać wyższość SPSCH Widzew.

Podsumowanie meczów akademii Widzewa (4-8 czerwca):

Orkan Buczek – Widzew II Łódź 3:3 (Berłowski, Kowalski, N. Dregier – Preuss x2, Niciak (sam))
U-17: Boruta Zgierz – Widzew Łódź 0:7 
U-16Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 2:2
U-14Widzew Łódź – ŁKS Łódź 1:0 
U-13: Włókniarz Pabianice – Widzew Łódź 1:3
U-13Widzew Łódź – SPSCH Widzew 1:2 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x