Jutro konferencja sponsorska na Widzewie

11 czerwca 2024, 11:03 | Autor:

Na jutrzejsze przedpołudnie została zaplanowana konferencja prasowa dotycząca współpracy sponsorskiej. Spotkanie odbędzie się na murawie stadionu przy al. Piłsudskiego 138.

Podczas zeszłotygodniowej Gali „Zawsze w 13” zarząd klubu poinformował, że sponsorem generalnym Widzewa Łódź pozostanie firma ZCB Owczary, która podpisała z czterokrotnym mistrzem Polski nową umowę. Będzie ona obowiązywać przez najbliższe dwanaście miesięcy. Logo produktu TERMOton nadal będzie widniało na froncie koszulek meczowych piłkarzy RTS.

Z końcem czerwca wygaśnie również porozumienie z firmą Panattoni, która jest tzw. sponsorem strategicznym Widzewa. Podczas wspomnianej gali w restauracji Manuarte prezes Michał Rydz zapowiedział kolejne ogłoszenie współpracy sponsorskiej. Możemy się domyślać, że chodzi właśnie o firmę Panattoni.

Jutrzejsza konferencja prasowa została zaplanowana na godzinę 11. Najważniejsze informacje przeczytacie oczywiście na łamach WTM najszybciej, jak będzie to możliwe.

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zibi? Top
12 dni temu

Panattoni na właściciela!
Powinien TS bajerować ich 24/7, całować po pupci, podejmować szampanem i ciasteczkami, ale oczywiście on jest wielkim obrońcą widzewskiej tożsamości, nie dopuścił Bońka bo za mało widzewski według niego więc gdzie tam Panattoni na skali widzewskości.
Tylko on jest największym widzewiakiem, jedynym godnym tytułu właściciela, jedynym który obroni ten klub przed milionami ludzi niewiernych widzewowi, fałszywymi widzewiakami i farbowanymi lisami miliarderami.

Tadek
Odpowiedź do  Zibi? Top
12 dni temu

Panattoni niech lepiej najpierw zapłaci podwykonawcom. Bo wisi grube miliony.

Paweł81
Odpowiedź do  Tadek
12 dni temu

To prawda, miliony i to w euro.

Jazz1910
Odpowiedź do  Zibi? Top
12 dni temu

Wyłóż kilka baniek i udowodnij że będziesz dalej utrzymywał klub. Nie jak Cacek oczywiście.

Gutek73
12 dni temu

O i to jest dobra wiadomość…hehh

11
0
Would love your thoughts, please comment.x