Skra – Widzew (kulisy)
29 kwietnia 2019, 21:11 | Autor: Kamil
W sieci pojawiły się już, tym razem nieco krótsze niż zwykle, kulisy sobotniego spotkania łodzian ze Skrą Częstochowa. Autorem materiału jest oczywiście klubowa telewizja Widzew TV.
Zapraszamy do oglądania!
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?







Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Cracovia
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
GKS Katowice
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
Piast Gliwice
Wisła Płock
Radomiak Radom
Wieczysta Kraków
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Maz.
Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Maz.
Wisła II Płock
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Mławianka Mława
ŁKS Łomża
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn
ŁKS II Łódź
Może tego z daleka nie widać ale po tych kulisach jestem przekonany, że w chłopakach jest wiara i ogromna chęć zwycięstwa. Tylko zawsze brakuje nam odrobiną szczęścia. Stawiam 100zł, że w kolejnym meczu wygramy.
Zmień dilera…
Swoją drogą, karny trochę naciągany. Kolo robi ruch od piłki, tyle że trzyma rękę w górze.
Rękę zabiera dopiero po uderzeniu piłki, dodatkowo ręką jest ułożona nienaturalnie, więc karny jest bezdyskusyjny
za bardzo chcą wygrać, presja za wynik zwycięstwo jest w tym momencie gigantyczna, wręcz ich poraża, trzeba luzu, finezji, swobody,polotu, kolektywu, wszyscy do ataku wszyscy do obrony,
boję się meczu z Ruchem, myślę że w meczu z Olimpią fatum się z kończy tam gdzie się zaczęło!!!!!
Przestań z tą presją co to dzieci są. Nie od dziś grają z presją.
A jak tak sobie myślę (wprawdzie po delikatnym spożyciu bo skończyłem nocną zmianę i zaczynam majowy weekend ale nawet całkiem na trzeźwo też miałbym podobne zdanie) że skoro wydano 14 baniek na tak bezpłciowy sezon, na taką karuzelę na jaką nas kibiców Widzewa wsadzono w rozgrywkach 2018/2019 przez kierownictwo klubu, to w przyszłym można byłoby sprowadzić Robaczka (to jest praktycznie pewne na 99%) ale dodatkowo że Śląska wyrwać jeszcze Łukasza „gra o wyższe cele” Brozia, ewentualnie jeszcze Arka Piecha jako drugiego napadziora lub zamiennika, poza tym nakłonić Bartka Pawłowskiego do powrotu, zrobić komin płacowy dla Bruno Pinheiro i prosić go… Czytaj więcej »
Chyba najlepsze kulisy jak dotąd, mimo, że najkrótsze.