Sobotni sparing ampfutbolistów otwarty dla kibiców!

24 czerwca 2020, 12:09 | Autor:

Najbliższy weekend będzie bardzo ciekawy dla fanów Widzewa. Zanim podopieczni Marcina Kaczmarka zagrają w niedzielę z Górnikiem Polkowice na wyjeździe, w sobotę odbędzie się zapowiadany już wcześniej sparing zawodników ampfutbolistów łódzkiego klubu.

Widzewiacy zmierzą się na Łodziance z Wartą Poznań i – co bardzo ważne – mecz będzie otwarty dla publiczności! Niestety, z uwagi na regulacje prawne związane z koronawirusem, łącznie na obiekcie będzie mogło przebywać tylko 150 osób, z czego około 50 miejsc przeznaczonych zostanie dla kibiców.

Jeden z koordynatorów sekcji, Rafał Pierzchalski, liczy na to, że fani wspomogą gospodarzy głośnym dopingiem. „Mam nadzieję, że doping będzie tak głośny, jakby na trybunach było tysiąc osób, bo wszyscy wiemy, że dwóch kibiców Widzewa jest w stanie zrobić tyle, co dziesięciu innego klubu” – mówił dziś na antenie Widzew.FM.

Spotkanie Widzewa z Wartą rozpocznie się w sobotę, o godzinie 14:30, na sztucznym boisku w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Zawodnicy pojawią się jednak na murawie już pół godziny wcześniej, dlatego warto przyjść na Łodziankę z odpowiednim zapasem czasowym. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress