Sokół nie wykorzystał szansy
8 listopada 2017, 19:52 | Autor: Ryan
W środowy wieczór, w Ostródzie, rozegrano zaległy mecz 13. kolejki. Było to ważne spotkanie również z punktu widzenia kibiców Widzewa. Na boisku pojawili się bowiem piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki, czyli aktualnego lidera III ligi.
Naprzeciwko aleksandrowian stanął drugi z Sokołów, który w bieżących rozgrywkach mocno zawodzi i zamiast zadomowić się w górnych rejonach tabeli, przed dzisiejszym meczem był w strefie spadkowej. Dla gości była to natomiast szansa, by odskoczyć od widzewiaków w tabeli nawet na cztery punkty.
Dla obu ekip było to więc ważne starcie i żadnej z nich nie udało się wygrać. Najpierw do siatki trafili przyjezdni, potem wyrównali podopieczni Sławomira Majaka i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Dzięki temu jeden Sokół wyskoczył nad kreskę, a drugi umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Swoją przewagę nad Widzewem zwiększył jednak tylko do dwóch punktów.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Motor Lublin
Piast Gliwice
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Cracovia
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska