Start sprzedaży karnetów w drugiej połowie czerwca

3 czerwca 2022, 08:30 | Autor:

W weekend 30-31 lipca piłkarze Widzewa Łódź rozegrają swoje pierwsze domowe spotkanie w najbliższym sezonie Ekstraklasy. Wielkimi krokami zbliża się też oczywiście start sprzedaży karnetów. Wiemy już, na kiedy przy al. Piłsudskiego zaplanowali jej rozpoczęcie.

Jako że dwie pierwsze kolejki widzewiacy rozegrają poza domem, w klubie nie muszą się aż tak spieszyć z udostępnieniem kibicom abonamentów. Ma się to wydarzyć w drugiej połowie czerwca. „Na dziś pierwszy mecz w »Sercu Łodzi« będziemy mogli rozegrać w trzeciej kolejce. To daje nam więcej czasu na sprzedaż biletów i karnetów, z którą wystartujemy w drugiej połowie czerwca” – powiedział wiceprezes Michał Rydz na łamach portalu lodzkisport.pl.

Szefowie Widzewa już kilka razy przyznali, że podwyżki cen nie da się uniknąć. Nie będzie ona jednak tak drastyczna i ma wynieść około trzydziestu procent. W klubie chcą też uprościć cennik. „Chcielibyśmy nieco uprościć nasz cennik, bo wiemy, że jest on bardzo skomplikowany ze względu na dużą liczbę ulg i modeli przedłużania. Najbardziej koncentrujemy się na tym, by zadowolić tych kibiców, którzy są z nami od wielu lat” – dodał wiceprezes łódzkiego klubu.

Wiosną piłkarze czerwono-biało-czerwonych mają rozegrać w „Sercu Łodzi” osiem spotkań. Pierwsze – z Lechią Gdańsk. Wcześniej na stadionie wymieniona zostanie murawa.

Subskrybuj
Powiadom o
63 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
63
0
Would love your thoughts, please comment.x