Startuje Widzewska Szkoła Bramkarzy

27 sierpnia 2021, 10:25 | Autor:

31 sierpnia zainaugurowany zostanie bardzo ciekawy projekt Akademii Widzewa. Mowa o Widzewskiej Szkole Bramkarzy, czyli o serii profesjonalnych zajęć dla młodych adeptów futbolu, którzy swoją przyszłość chcą związać właśnie ze staniem między słupkami.

Każdy zainteresowany rozpoczęciem lub kontynuowaniem swojej bramkarskiej przygody może zgłosić chęć wzięcia udziału w otwartej jednostce treningowej, która odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 19:00 (zbiórka pół godziny wcześniej) na Łodziance. Wśród kandydatów mogą być zarówno zawodnicy Młodego Widzewa, jak również gracze z inną przynależnością klubową lub bez niej. Zajęcia będą prowadzone dla młodych piłkarzy z roczników 2006 – 2013.

Akces należy zgłaszać na adres [email protected], a w tytule wiadomości zawrzeć frazę „Otwarty trening bramkarski”. W załączeniu trzeba też przysłać wypełnioną kartę kwalifikacyjną (TUTAJ). Regularne zajęcia bramkarskie odbywać się będą w kilku lokalizacjach na terenie Łodzi, w terminie od 13 września. Więcej informacji W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x