Podsumowanie meczów Akademii Widzewa (25 sierpnia)

27 sierpnia 2021, 08:30 | Autor:

Kolejne drużyny Akademii Widzewa rozpoczęły w minioną środę rundę jesienną. Na boisku pojawiło się łącznie pięć drużyn czerwono-biało-czerwonych: trzy odniosły zwycięstwa, a dwie poniosły porażki. Zapraszamy do lektury tradycyjnego podsumowania ostatnich wydarzeń!

Sporo problemów mieli juniorzy starsi, którzy mierzyli się ze Szkółką Piłkarską Sławomir Chałaśkiewicz. Do przerwy łodzianie przegrywali 1:2, ale ostatecznie udało im się obrócić losy spotkania i wygrać 4:2. Pełną relację z tych zawodów przeczytać można TUTAJ. Podobny scenariusz miało drugie starcie rozgrywane tego dnia przy ul. Małachowskiego: pomimo utraty dwóch goli już w pierwszej połowie, gospodarze zwyciężyli Pogoń Zduńska Wola 3:2.

Ze zduńskowolanami rywalizowały jeszcze dwie widzewskie ekipy, ale one nie miały już niestety tylu powodów do radości: czternastolatkowie ulegli swoim przeciwnikom 3:4, a ich rok młodsi koledzy 1:2. Na wyjeździe grał także drugi zespół z rocznika 2008: czerwono-biało-czerwoni bez żadnych problemów pokonali w Skierniewicach miejscowy Widok aż 10:1.

Wyniki drużyn Akademii Widzewa (25 sierpnia):

U-19: Widzew Łódź – SPSCH 4:2 (Juchacz x2, Goncalves, Daroch – Krysiak, Baranowski)
U-15: Widzew Łódź – Pogoń Zduńska Wola 3:2
U-14: Pogoń Zduńska Wola – Widzew Łódź 4:3
U-14: Widok Skierniewice – Widzew II Łódź 1:10
U-13: Pogoń Zduńska Wola – Widzew Łódź 2:1