Znamy nazwisko arbitra sobotniego meczu
26 sierpnia 2021, 15:10 | Autor: Bercik
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował już obsadę sędziowską najbliższej kolejki I ligi. Dowiedzieliśmy się z niej, że do prowadzenia sobotniego meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Górnikiem Polkowice wyznaczony został Radosław Trochimiuk z Przasnysza.
To jedna z ciekawszych postaci w polskim światku sędziowskim. Swego czasu był to bowiem jeden z najlepiej zapowiadających się arbitrów, ale jego karierę przerwały wystosowane pod jego adresem zarzuty korupcyjne. Zanim to się stało, prowadził starcia na poziomie Ekstraklasy i I ligi, w tym cztery łódzkiej drużyny: z GKS Katowice (1:0), GKP Gorzów Wielkopolski (1:1), Pogonią Szczecin (2:1) oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała (0:0).
Niedawno Trochimiuk został oczyszczony, więc mógł wrócić do sędziowania. W tym sezonie trzykrotnie pojawiał się na murawach I ligi. Pokazał trzy żółte kartki, jedną czerwoną i podyktował trzy rzuty karne. W sobotę pomogą mu Marcin Lisowski wraz z Tomaszem Niemirowskim na liniach, a także Włodzimierz Bartos. Systemu VAR nie będzie.
Obsada sędziowska 6. kolejki I ligi:
Arka Gdynia – Odra Opole, Konrad Kiełczewski (Wasilków)
Chrobry Głogów – GKS Katowice, Sebastian Krasny (Kraków)
Miedź Legnica – GKS Jastrzębie, Paweł Pskit (Zgierz)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice, Marek Opaliński (Lubin)
Resovia – Korona Kielce, Tomasz Wajda (Żywiec)
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź, Mariusz Złotek (Gorzyce)
Widzew Łódź – Górnik Polkowice, Radosław Trochimiuk (Przasnysz)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy, Wojciech Krztoń (Olsztyn)
Foto: Mirosław Szozda / odraopole.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Sędzia ponoć był niewinny,stracił 10 lat kariery przez baranów z PZPN.Teraz chcą Go udobruchać i ma ponoć szybko awansować do ESY,by czasem o odszkodowanie nie wystąpił do sądu…
To było pomówienie więc raczej sprawa cywilna lub z urzędu ale nie jest stroną PZPN tylko właśnie ta osoba, w sumie to nie wiem kto go pomówił, podobno ktoś ze środowiska sędziów.
Gorszego zjeba nie widziałem. Mało brakło a dziad by im remis wydrukował.