Można już kupować bilety na mecz z Górnikiem

26 sierpnia 2021, 12:00 | Autor:

W sobotnie popołudnie piłkarze Widzewa Łódź rozegrają czwarty domowy mecz w sezonie, w którym zmierzą się ze Górnikiem Polkowice. Od godziny 12:00 za pośrednictwem oficjalnej witryny klubowej widzew.com można już kupować bilety na to spotkanie!

Do wczoraj trwały zapisy przeznaczone dla posiadaczy karnetów, podczas których chęć pojawienia się na trybunach „Serca Łodzi” wyraziło blisko osiem tysięcy widzów, czyli około połowa uprawnionych. Jeżeli któryś z karnetowiczów się nie zapisał, a jednak będzie chciał wybrać się na stadion, do pierwszego gwizdka może wystawić sobie bezpłatny bilet, o ile w puli będą dostępne miejsca. Pozostali mogą nabywać wejściówki na normalnych zasadach.

Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach, każdy kibic może zaznaczyć, czy posiada certyfikat zaszczepienia lub paszport covidowy i czy będzie go w stanie okazać przy wejściu na trybuny. Jeżeli tak – nie będzie liczony do ogólnej puli zajętych miejsc, a co za tym idzie pozwoli uczestniczyć w sobotnim pojedynku z dolnośląską ekipą większej liczbie niezaszczepionych.

Sprzedaż biletów na sobotni mecz z Górnikiem odbywa się TUTAJ. Przypominamy, że w ramach zorganizowanej przez klub akcji, wejściówki do sektora gości dla dzieci i młodzieży do osiemnastu lat kosztują symboliczną złotówkę. Więcej informacji W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x