T. Zimoch: „Byłem zaskoczony propozycją kibiców”

30 marca 2017, 17:35 | Autor:

Tomasz_Zimoch

Po długich staraniach wreszcie udało się sprawić, że przystanek zlokalizowany przy stadionie Widzewa będzie zapowiadany w szczególny sposób. O kulisach tego przedsięwzięcia opowiadał na dzisiejszej konferencji sam Tomasz Zimoch.

Dziennikarz, który udzielił swojego głosu, przyznał, że pomysł wyszedł od kibiców Widzewa. „Jestem zadowolony, nawet wzruszony. Byłem bardo zaskoczony, gdy ta propozycja wyszła od kibiców. Przez kilka miesięcy trwały rozmowy, a kibice zrobili dużo dla sprawy. Później zrobiła się ona szersza, bo objęła nie tylko przystanek Stadion Widzew, ale całą Łódź” – opisywał.

Zimoch sam wyszedł z propozycją, by komunikaty puszczane w miejskich pojazdach odpowiednio urozmaicić. „Zaproponowałem, żeby oprócz tradycyjnego zapowiadania przystanków, dodać coś, co sprawi, że to będzie się wyróżniało. Łódzkie MPK poszło za tym. Nagrane zostały także różne komunikaty. W paru przypadkach wykorzystaliśmy cytaty znanych osób, resztę wymyśliłem sam” – przyznał dziennikarz radiowy.

Znany łódzkim fanom głównie ze względu na komentarz słynnego meczu Widzewa w Kopenhadze dziennikarz żartował, że teraz sam zacznie jeździć po mieście. „Mam nadzieję, że mieszkańcom przypadnie to do gustu, a Łódź będzie różniła się pod tym względem od innych ośrodków. Sam chyba zacznę jeździć autobusami i tramwajami” – śmiał się Tomasz Zimoch.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress