Telewizja Polska przypomni historyczne derby Łodzi

22 marca 2020, 11:43 | Autor:

Z powodu odwołania prawie wszystkich rozgrywek piłkarskich na całym świecie, wiele kanałów telewizyjnych postanowiło skupić się na pokazywaniu dawnych spotkań. Tą samą drogą poszła Telewizja Polska, która rozpoczyna dziś cykl „Historyczne Derby”.

W programie przypominane będą oczywiście derbowe pojedynki pomiędzy Widzewem ŁKS. W pierwszym odcinku wrócić będzie można pamięcią do meczów z 6 kwietnia 1996 roku, gdy obie drużyny podzieliły się punktami, a także z 8 listopada 1997 roku, gdy podopieczni Franciszka Smudy wygrali przy al. Unii 3:2.

Jak czytamy na widzew.com, „Historyczne Derby” nie będą zawierać wyłącznie skrótów spotkań, ale również związane z nimi ciekawostki czy wypowiedzi ówczesnych bohaterów łódzkich boisk. Cykl będzie emitowany w niedzielne wieczory, a jego premiera nastąpi dziś, o godzinie 18:50, na antenie TVP3 Łódź.

11
Dodaj komentarz

4 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o

Wchodzę na zrzutkę- Widzew dla szpitali a tam niecałe 1500 wspierających, oczywiście dorzucam. Dziwi mnie jednak że kupujemy karnety w wiadomej liczbie a tutaj dużo mniejsza aktywność. Pomagajmy! To chwalebne dla nas kibiców i dla klubu.

Inicjatywa jak najbardziej na plus. Fajnie że w naszym kraju ludzie się potrafią organizować i jednoczyć . Ale druga sprawa jeszcze się dobrze nie zaczęło z wirusem A już wszystkiego brakuje . Może to otworzy Ludziom w końcu oczy że pieprzeni politycy są tylko do przejadania podatków . Bo efektów ich pracy A nie ma A wręcz przeciwnie są tragiczne skutki złym gospodarowaniem pieniędzy. Nie trzeba zmienić parti rządzącej tylko trzeba zmienić wszystko w naszym kraju A pierwszym krokiem jest uciecie kończyny która zaraza resztę organizmu. Pomyślcie nad tym .

RTS-1983i

Pewnie pomagajmy, tak trzeba. Ale ja mam pytanie. Sytuacja w szpitalach jest tragiczna. Brakuje wszystkiego. Kto dopuścił do tej sytuacji? Ten virus to test który NFZ nie zdał.

Yeti
Narciarz

Może pozostali w inny sposób wsparli walkę z epidemią??

Piotrek

Kibice wpłacają pokaźne sumy jako organizacje/fan cluby, np Radogoszcz, Żabieniec, Tomaszów czy Zgierz. Są to kwoty po około 1000zl. Zrzutke zrobiło na taką kwotę napewno sporo osób, a wpłata jest od jednej całości czyli nazywy fan Clubu lub osiedla, więc wspierających jest więcej niż widnieje tam liczba. Niektórzy też wśród znajomych mogą się składać i jedna osoba wysyła pieniądze, nie każdy przecież ma konto na zrzutce.pl albo nawet chociażby w banku żeby zrobić przelew.

Dariusz

Derby 2:3 byłem tam i ten karny Kobylańskiego o ile dobrze pamiętam. JESTEŚMY U SIEBIE

Mr. X

To były jedne z najlepszych derbów w historii.
Co prawda na zatorowców psy się wiesza ale za tamten mecz to chwała zwycięzcom i chwała pokonanym.

xxxl

Dziś rano między 6.00a 8.00 na tvp sport w takim programie retro leciał cały mecz Widzewa w Kopenhadze o LM , komentarzami w studio M.Szczęsnego , super wspominki polecam ,pewnie będą powtarzać !

Moja Żona pracuje w ZAL WAM…nie chcecie wiedzieć w jakim stresie pracują…A jej codzienny powrót do domu to pasmo pytań,jak tam było…Stres ja cholera!

Atomic Toy

Trzymajcie się i pozdrowienia dla żony

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress