TMRF podtrzymał zwycięską passę

22 września 2014, 16:59 | Autor:

TMRF

Trzy mecze i trzy zwycięstwa – tak wygląda start sezonu w wykonaniu piłkarzy TMRF Widzew. W niedzielę kibicowska drużyna po raz pierwszy zagrała na wyjeździe, zwyciężyła pewnie i spokojnie 3:0. Jednego z goli strzelił debiutujący w zespole Tomasz Durys.

Przed meczem z łódzką Victorią w drużynie TMRF panowała lekka niepewność, jak wyglądać będzie gra na boisku przeciwnika. Jak dotąd zespół złożony z kibiców RTS rozgrywał spotkania tylko jako gospodarz. Obawy okazały się bezpodstawne (choć ostrożności i pokory nigdy dość), gdyż od pierwszego gwizdka zawody przebiegały pod dyktando widzewiaków.

Pierwsze akcje były jednak rwane i brakowało skuteczności. Dopiero w 35 minucie udało się otworzyć wynik spotkania, a dokonał tego obrońca Wojciech Gradecki, dla którego było to premierowe trafienie w tym sezonie.
Powoli tradycją łodzian stają się też udane końcówki pierwszych połów. Podobnie, jak w dwóch poprzednich meczach, tak i w niedzielę TMRF zdobywał gola w 45 minucie. Tym razem do siatki trafił debiutujący w zespole kibiców Tomasz Durys.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Wciąż warunki dyktowali przyjezdni, w efekcie czego udało im się podwyższyć wynik meczu na 3:0. Trzeciego i jak się później okazało ostatniego gola zdobył napastnik Mariusz Woźniak.
Wiktoria w starciu z…Victorią Łódź, w połączeniu z rezultatami innych spotkań, dała ekipie TMRF miano samodzielnego lidera w B Klasie. Widzewiacy jako jedyni zgromadzili jak dotąd komplet punktów.

Victoria Łódź – TMRF Widzew Łódź 0:3 (0:2)
Gole dla TMRF: Gradecki 35′, Durys 45′, Woźniak 82′