TMRF remisuje w inauguracyjnym meczu

30 sierpnia 2015, 13:01 | Autor:

TMRF

Piłkarze Widzewa mają za sobą już cztery kolejki, a gracze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego dopiero dziś zaczęli sezon ligowy w Klasie A. Od godz. 11:00 mierzyli się z drużyną Nowosolnej Łódź. Inauguracyjne spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

W mecz lepiej weszli goście z Nowosolnej, ale po kwadransie gra zaczęła się wyrównywać. Paradoksalnie, w momencie gdy TMRF zaczął uzyskiwać lekką przewagę, rywale w 22 minucie wyszli na prowadzenie. Stracony gol nie podłamał jednak widzewiaków, w 38 minucie na 1:1 trafił jeden z braci Krawczyków, Marek.

Druga połowa, to głównie walka i mniejsza ilość składnych akcji. Pojedynek z Nowosolną zakończył się ostatecznie remisem. Dla kibicowskiego zespołu to nowe doświadczenie, które utwierdzi go w przekonaniu, że mecze w Klasie A nie będą takim spacerkiem, jak w B-klasowe pojedynki przed rokiem.

TMRF Widzew Łódź – Nowosolna Łódź 1:1 (1:1)