TMRF rozbił Burzę w blasku świateł!

10 czerwca 2016, 23:34 | Autor:

TMRF

Zawodnicy Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego rozgromili dziś wieczorem Burzę Pawlikowice aż 9:1! Wygrana pozwoliła im zapewnić sobie drugie miejsce w tabeli, ponieważ był to ostatni mecz w sezonie 2015/2016.

Spotkanie było wyjątkowe także ze względu na porę jego rozgrywania. Pierwszy gwizdek zabrzmiał o godzinie 20:00, a piłkarze rywalizowali przy sztucznym oświetleniu. W tak interesującej atmosferze piłkarzom grało się bardzo przyjemnie, co miało swoje odwzorowanie na boisku. Majkel Krawczyk otworzył wynik już w 12. minucie spotkania, a przed przerwą Wojciech Gradecki i Dariusz Lisowski dorzucili jeszcze dwa gole.

Po zmianie stron gospodarze kontynuowali festiwal strzelecki. Robert Świątnicki i Lisowski imponowali skutecznością i po 66 minutach gry było już 6:0. Po chwili na 7:0 podwyższył Krawczyk, a później po jednym golu dołożyli jeszcze Szymon Miśkiewicz i Marcin Ślaski. Rywal odpowiedział tylko jednym trafieniem.

Druga lokata może dać TMRF awans do ligi okręgowej. Trzeba jednak poczekać na ostateczne rozstrzygnięcia co do układu lig.

TMRF Widzew Łódź – Burza Pawlikowice 9:1 (3:0)
12′, 68′ Majkel Krawczyk, 36′, 48′ Lisowski, 47′, 66′ Świątnicki, 20′ Gradecki, 72′ Miśkiewicz, 90′ Ślaski – 88′ Wojciechowski