TMRF rozgromił ostatniego sparingpartnera!

21 sierpnia 2016, 14:56 | Autor:

TMRF

Drużyna Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego zakończyła już właściwe przygotowania do nowego sezonu. W ostatnim sparingu podopieczni Macieja Malesy rozbili w Ciężkowie Sazan Pęczniew aż 8:1! Potwierdzili więc wysoką formę przed ligową inauguracją.

Tym razem TMRF znów został wzmocniony piłkarzami pierwszego zespołu. Przeciwko Sazanowi zagrali m.in. Patryk Strus oraz Patryk Nouri. Pierwszy zaliczył cztery asysty, drugi strzelił dwa gole! Dla widzewiaków spotkanie nie zaczęło się najlepiej, bo gola pierwsi zdobyli rywale. Po chwili wyrównał jednak Grzegorz Brochocki, a potem łodzianie dorzucili dwie kolejne bramki i na przerwę zeszli z wynikiem 3:1.

W drugiej połowie zawodnicy Malesy przycisnęli jeszcze mocniej i urządzili sobie strzelnicę z bramki przeciwników. Ostatecznie zatrzymali się na ośmiu trafieniach i na tydzień przed inauguracją rywalizacji w Klasie A potwierdzili, że będą murowanym faworytem do awansu.

TMRF Widzew Łódź – Sazan Pęczniew 8:1 (3:1)
Gole dla TMRF: 25′, 42′, 49′ Brochocki, 41′ Paciorkowski, 53′ Pabjańczyk, 59′, 64′ Nouri, 90′ Woźniak