Tomasz Kowalski dostał niecały kwadrans

9 marca 2014, 14:04 | Autor:

Tomasz_Kowalski

Wypożyczony z Widzewa Tomasz Kowalski zadebiutował dziś w barwach Arki Gdynia w wyjazdowym meczu z GKS Tychy. Ekipa z Pomorza wygrała to spotkanie 1:0 i utrzymała 4-punktową stratę do prowadzących w tabeli Górnika Łęczna i GKS Bełchatów.

Pomocnik spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, na boisku pojawił się dopiero w 77 minucie zmieniając na prawej stronie pomocy innego byłego widzewiaka, Adriana Budkę. Arka decydujący cios zadała tyszanom w 88 minucie gry, a więc już z Kowalskim w składzie. Gola na wagę trzech punktów zdobył Michał Rzuchowski.

Tym samym „Kowal” był czwartym wypożyczonym widzewiakiem, jaki w ten weekend zagrał w barwach nowej drużyny. Wczoraj debiuty zaliczyli: Michał Jonczyk, Maciej Krakowiak i David Kwiek. W barwach Sokoła 67 minut zaliczył też Mikołaj Zwoliński, a Łukasz Staroń nie wstał z ławki rezerwowych Puszczy Niepołomice. Poza kadrą na mecz z Osasuną znalazł się skrzydłowy Malagi Bartłomiej Pawłowski, a kontuzję wciąż leczy wypożyczony do Pelikana Łowicz Damian Ceglarz.