Trening z dwójką nowych zawodników
19 lutego 2014, 11:46 | Autor: RyanDwójka nowych piłkarzy ćwiczy z drużyną Widzewa na jedynym dzisiejszym treningu. Na boisku bocznym są wypożyczony z Legii Warszawa, Patryk Mikita oraz testowany Czarnogórzec, Igor Vujacic . Wciąż brakuje trzech kontuzjowanych zawodników.
Na środę, czwartek i piątek trenerzy zaplanowali tylko po jedynym treningu dziennie. Dzisiejsze zajęcia odbywają się na boisku bocznym, gdzie ćwiczy dwóch nowych piłkarzy. Mowa o 20-letnim napastniku Patryku Mikicie, który do końca sezonu został wypożyczony do Widzewa oraz o rok młodszym Igorze Vujacicu, występującym na pozycji środkowego obrońcy. Czarnogórzec wcześniej trenował z drugą drużyną, zagrał nawet w sparingu z Widokiem Skierniewice, wygranym przez rezerwy 4:1. Teraz młody stoper otrzymuje szansę zaprezentowania swych umiejętności trenerowi Arturowi Skowronkowi. W styczniu sprawdzany był przez ekipę Cracovii.
Na murawie, tak jak wczoraj, są również Princewill Okachi oraz Jonathan de Amo Perez. Obaj rekonwalescenci jedynie biegają i wykonują proste ćwiczenia z piłką. Na razie nie ma mowy o wejściu w poważniejszy trening.
Brakuje natomiast kontuzjowanych napastników: Łukasza Staronia i Alena Melunovica oraz pomocnika Povilasa Leimonasa.
Jutro i w piątek widzewiacy trenować będą w godzinie meczu z Piastem Gliwice, czyli ok. 15:30.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki