Trwa projekt „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport”

25 czerwca 2020, 10:31 | Autor:

W lutym i marcu, w czterech szkołach podstawowych w Tomaszowie Mazowieckim, odbyły się spotkania z piłkarzami Widzewa, zorganizowane w ramach projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport”. Kolejne musiały zostać odwołane, ale akcja będzie kontynuowana!

Poniżej prezentujemy informacje dotyczące dalszej realizacji projektu:

Jutro odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych. Na wstępie składamy gratulacje, a także życzymy fantastycznych, niezapomnianych wakacji!

Pragniemy również przekazać informacje, związane z realizacją projektu Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport”, dotyczące dzieci i młodzieży, uczęszczającej do placówek, w których z powodu ogłoszenia stanu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, spotkania z piłkarzami Widzewa Łódź nie odbyły się w mijającym roku szkolnym, czyli:

– Szkoła Podstawowa nr 1;

– Szkoła Podstawowa nr 3;

– Szkoła Podstawowa nr 7;

– Szkoła Podstawowa nr 8;

– Szkoła Podstawowa nr 12;

– Szkoła Podstawowa nr 13;

– Szkoła Podstawowa nr 14.

1. W wymienionych powyżej, spotkania z zawodnikami naszej drużyny zostaną zorganizowane w nadchodzącym roku szkolnym.

2. Tegoroczni absolwenci będą mogli wziąć w nich udział, w placówkach do których dotychczas uczęszczali. Umożliwienie obecnym ósmoklasistom uczestnictwa będzie obowiązkiem dyrektorów, pomimo iż nie będą już uczniami tych szkół.

3. Niemniej, podczas zakończenia roku szkolnego, wraz z rozdaniem świadectw, zostaną im przekazane gadżety związane z projektem „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport”. Każdy ósmoklasista otrzyma koszulkę, kubek i plan lekcji.

4. Wszystkim uczniom zostaną natomiast rozdane koszulki, które były wykonane zgodnie z rozmiarami podawanymi jesienią 2019 roku. Kubki oraz plany lekcji zostaną przekazane podczas spotkań z piłkarzami Widzewa Łódź w roku szkolnym 2020/2021.

W tym miejscu przypomnijmy jeszcze, że projekt „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport” udało się dotychczas zrealizować w czterech szkołach – przed ogłoszeniem pandemii – obejmując ponad 1600 uczniów:

– 20 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków;

– 25 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Białobrzegach;

– 3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 9;

– 3 marca 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 11.

Należy podkreślić, że o ile w naszym kraju były już realizowane podobne projekty, to tomaszowski „Od najmłodszych lat Razem Trenujmy Sport” swoim zasięgiem i rozmachem miażdżąco przewyższył wszystkie podobne akcje innych, polskich kibiców. Miejmy nadzieję, że po wakacjach nie wystąpią już żadne trudności, uniemożliwiające spotkanie się piłkarzom – już I-ligowego – Widzewa Łódź z dziećmi i młodzieżą z pozostałych, tomaszowskich publicznych szkół podstawowych.

TOMASZÓW MIASTEM WIDZEWA!

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojtek

Brawo Tomaszów, Brawo Moje Miasto!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress