Trwają zapisy na półkolonie z Widzewem

27 marca 2021, 10:50 | Autor:

Kilka dni temu pisaliśmy o ofercie letniego obozu z Widzewem Łódź, ale to nie jedyna propozycja, którą przygotował klub. Między 2 a 13 sierpnia odbędą bowiem się dwa turnusy półkolonii dla młodych widzewiaków urodzonych w latach 2010 – 2015!

Inicjatywa ta skierowana jest dla dzieci, dla których zaplanowano cykl pięciu dni zajęć piłkarskich w godzinach od 7:30 do 16:30. Pierwszy turnus odbywać się będzie od 2 do 6 sierpnia, natomiast drugi od 9 do 13 sierpnia. Młodzi adepci będą mogli trenować na obiektach przy ul. Małachowskiego, a czuwać nad nimi będą trenerzy Akademii Widzewa.

Jak czytamy na widzew.com, klub zapewnia opiekę nad dziećmi w godzinach 7:30 – 16:30, trzy godziny zajęć w ciągu dnia, treningi według metodologii Akademii Widzewa, pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), opiekę trenerów, koszulkę i gadżet, dodatkowe atrakcje, takie jak spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny, park trampolin czy figloraj, opiekę medyczną, ubezpieczenie NWW oraz Certyfikat Młodego Widzewiaka.

Cena półkolonii wynosi 750 złotych, ale reprezentantów szkółek Młodego Widzewa obowiązuje zniżka w wysokości 50 złotych. Zapisy odbywają się TUTAJ. Wszelkie informacje organizacyjne, w tym na temat płatności, znaleźć można W TYM MIEJSCU.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x