Trzy czwarte szalika dla małolata ! :)
9 grudnia 2012, 20:35 | Autor: RyanZachęcamy do zakupu swietnego szalika dla małego Widzewiaka ! Takiego poniżej półtora metra !

Na pewno każdy rodzic „małolata” zauważył nie raz, że te normalne szaliki…są zbyt duże dla tej młodszej młodzieży.
Ani to zgrabnie nie wygląda, ani dzieciak nie ma wygodnie będąc owiniętym zbyt dużym jak dla niego szalem….
Z tego też powodu powstał szalik specjalnie dla tych fanatyków „poniżej półtora metra” ;-)
Do tego zbliża się Wigilia…
pomyślcie… nie tylko super prezent dla syna/córki
ale też… miło jest dać taki prezent dla dziecka tych rodziców
co to albo odpuścili mecze albo (łola Boga) nigdy za mocno się nimi nie interesowali….
Najpierw szalik dla młodego kibica, a przy opłatku wymuszona obietnica, że dzieciak zamelduje się wiosną na „ultra sektorze rodzinnym”
Szczegóły i zapisy: viewtopic.php?f=45&t=20843
Cena za szalik 25 pln.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska