PZPN spełnił pierwsze postulaty OZSK
17 grudnia 2012, 12:06 | Autor: RyanJak informowaliśmy wcześniej, 06 grudnia odbyło się spotkanie ekip zrzeszonych w Ogólnopolskim Związku Stowarzyszeń Kibiców, z nowymi władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego przedstawiliśmy kilka propozycji zmian. Jak pokazał czas spotkanie nie miało charakteru jedynie kurtuazyjnego i pierwsze efekty już są widoczne.
W środę zarząd PZPN postanowił o włączeniu przedstawiciela OZSK do Komisji Bezpieczeństwa. Ponadto podczas spotkań piłkarskich, w przypadku zaistnienia jakichkolwiek uwag, Stowarzyszenia kibiców będą miały możliwość wpisywania się do protokołu meczowego, co nadzorować będzie nasz reprezentant we wspomnianej komisji.
Ponad to OZSK opracowuje stanowisko dotyczące działań Komisji, przyznającej licencje uprawniające do występowania w danej klasie rozgrywkowej. Jak zapewnił nas prezes PZPN Zbigniew Boniek, nasze uwagi zostaną uwzględnione w działalności owej Komisji.
Jeżeli chodzi o spełnienie pozostałych postulatów płynących ze środowiska polskich kibiców, to trwają intensywne działania zmierzające w tym kierunku. O ich rozwoju będziemy informować…







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska