Typuj ze Stowarzyszeniem ! Pierwszy Konkurs SMSowy !
24 sierpnia 2011, 07:21 | Autor: RyanTypuj ze Stowarzyszeniem ! Pierwszy Konkurs SMSowy !
Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA zaprasza do udziału w pierwszym Konkursie SMSowym 'Typuj ze Stowarzyszeniem’. Konkurs polega na wytypowaniu dokładnego wyniku meczu Śląsk Wrocław – Widzew Łódź, który rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę, 28 sierpnia 2011, o godzinie 14:30.
Każda osoba, która ma chęć wziąć udział w Konkursie powinna wysłać SMSa na numer 7248 o treści „sfw.wynik.x:x” w miejsce krzyżyków wstawiając przewidywany przez siebie wynik meczu, np. „sfw.wynik.0:2”.
Koszt SMSa to 2,46 z vat.
Wśród osób, które trafnie wytypują wynik system wyłoni 3 zwycięzców, do których trafią gadżety Widzewa.
Ponadto, pierwsza i ostatnia osoba, która wyśle SMS w naszym Konkursie otrzyma nagrody specjalne. Taka nagroda czeka także na SMS o numerach 50, 100, 150, 200… itd.
Konkurs rozpoczyna się 24 sierpnia 2011, o godz. 9:20 i potrwa do niedzieli, 28 sierpnia 2011, do godz. 14:30. Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek, a listę zwycięzców zaprezentujemy w tym wątku na forum.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska