Widzew – Polonia Warszawa [po meczu]
21 sierpnia 2011, 12:03 | Autor: RyanW obecności ok. 7000 widzów przyszło nam oglądać pierwsze w tym sezonie zwycięstwo piłkarzy Widzewa. W rozegranym wczoraj meczu komplet punktów w Łodzi pozostawiła warszawska Polonia. Pomimo rzutu karnego oraz kilku niemniej dogodnych sytuacji Widzewiacy bramkę zdobyli dopiero w 47 minucie i jak się okazało było to jedyne, zwycięskie trafienie tego popołudnia. Przed i podczas meczu udało zebrać się ok. 1500 podpisów pod obywatelskim projektem zmiany zapisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Nie obyło się też bez incydentów podczas wchodzenia na stadion, nadgorliwa ochrona wypraszała kibiców posiadających vlepki, smycze czy koszulki z rzekomo zakazanymi symbolami… W klatce znów oficjalnie zabrakło kibiców gości (brak zgody policji), lecz bliżej niezidentyfikowana grupa :) zasiadła na Niciarce, w liczbie kilkudziesięciu osób wraz z małą flagą.
Wktórce zaprezentujemy szerszą relację z meczu a tymczasem zapraszamy do działu GALERIA, gdzie znaleźć można zdjęcia z meczu.
http://widzewtomy.net/index.php?view=ca … Itemid=154
http://www.widzewtomy.net/index.php?vie … Itemid=154







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska