Udane mikołajki Młodego Widzewa

10 grudnia 2020, 08:45 | Autor:

Miniona niedziela na długo pozostanie w pamięci najmłodszych widzewiaków. Tego dnia na terenie ośrodka na Łodziance i hali Chojeńskiego Klubu Sportowego spotkali się zawodnicy występujący w klubach Młodego Widzewa i wzięli udział w wyjątkowym mikołajkowym turnieju.

Trzystu młodych sportowców podzielonych zostało według roczników. Starsi stawili się przy ul. Małachowskiego, z kolei młodsi, dopiero poznający przepisy i bawiący się piłką – w hali przy ul. Kosynierów Gdyńskich. W trakcie zmagań nie brakowało emocji, a zawodnikom towarzyszyli goście specjalni. Oprócz klubowej maskotki i świętego mikołaja, swoją obecność zaznaczył także… Marcin Robak, który uczestniczył nawet w pokazowym meczu.

Warto podkreślić, że nikt nie wyszedł z turnieju z pustymi rękami. Każdy z biorących udział w mikołajkach otrzymał bowiem ufundowaną przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” czerwono-biało-czerwoną flagę. Na zakończenie turnieju wszystkie powędrowały zresztą w górę, tworząc efektowny obrazek. Popularnością cieszyli się także zarówno święty mikołaj, jak i Widzewski Wilk – obaj cały czas byli rozchwytywani przez najmłodszych.

Z przebiegu widzewskich mikołajek bardzo jest zadowolony koordynator ds. projektów społecznych w Akademii Widzewa, Wojciech Pawłowski. „Zaangażowane w organizację tego przedsięwzięcia było praktycznie całe widzewskie środowisko. (…) To była prawdziwa piłkarska przygoda! Dziękujemy rodzicom za zaufanie oraz przestrzeganie ustalonych reguł, a dzieciom za wzorową postawę” – czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com.

Foto: Kamila Matusiak / widzew.com

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress