W. Cholewa: „Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Widzewem”

12 marca 2019, 18:38 | Autor:

Jednym z gości Widzew TV przed sobotnim spotkaniem z ROW Rybnik był reprezentujący Murapol Wiesław Cholewa. W rozmowie z Marcinem Tarocińskim poruszył on kilka kwestii, związanych z funkcjonowaniem klubu.

O celach i nowym zarządzie

Jestem przekonany, że Widzew wejdzie do I ligi i to w wielkim stylu. Brałem udział w wyborze zarządu, byłem też inicjatorem tego, aby zrobić to jak najszybciej. Widzew musi być przygotowany na nowe wyzwania, związane z awansem do Ekstraklasy, a potem z grą w europejskich pucharach. Jako osoba z rady nadzorczej nie wnikam w mocne zmiany organizacyjne, ale popieram to, co aktualnie dzieje się w klubie w klubie.

O wyzwaniach klubu

Główne wyzwanie to zbudowaniu klubu na miarę europejską, a nie tylko na miarę Ekstraklasy. Musi się zmienić również polityka marketingowa, musimy być bardziej aktywni. Poszukiwanie finansowania musi się odbywać również poza sponsorami.

O znaczeniu Widzewa dla Murapolu

Głównym celem spółki jest sprzedaż mieszkań na terenie całego kraju, a Widzew ma kibiców w całej Polsce. Aktualnie zostało nam jeszcze półtora roku umowy sponsorskiej i nie będziemy na razie wybiegać zbyt daleko w przyszłość. Natomiast z aktualnej współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy też zadowoleni z promocji naszej marki dzięki Widzewowi. Nie chcę jednak niczego przesądzać.

O akademii Widzewa

Zadaniem zarządu i służb marketingowych jest promocja młodzieży. Mamy teraz czas, aby mocniej przyjrzeć się tym obszarom akademii, w które można wejść jako sponsor. To również są jednak tematy, których na dziś nie mogę przesądzać.

3
Dodaj komentarz

2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obiektywny

Ci z murapolu gadanie o lidze mistrzów maja we krwi

1910 W

A lepiej by zrobili jakby pomogli wybudować ze 3 boiska treningowe. Na gadaniu o Akademii się zakończy. Jaka akademia ??????? jak pierwszy zespół nie ma gdzie trenować drogi panie.

Dolar

Taa… już widzę te Europejskie Puchary… zwykłe mydlenie oczu do końca umowy, a później „zarząd spółki postanowił nie kontynuować współpracy”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress