W południe rusza sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym

13 sierpnia 2021, 08:30 | Autor:

Za nieco ponad dwie doby piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną drugi domowy mecz w sezonie, w którym mierzyć się będą z Chrobrym Głogów. Od godziny 12:00 za pośrednictwem oficjalnej witryny widzew.com będzie zaś można kupować wejściówki na to spotkanie!

Do wczoraj trwały zapisy przeznaczone dla posiadaczy karnetów, podczas których chęć pojawienia się na trybunach „Serca Łodzi” wyraziło osiem tysięcy widzów, czyli nieco ponad połowa uprawnionych. Jeżeli któryś z karnetowiczów się nie zapisał, a jednak będzie chciał wybrać się na stadion, do pierwszego gwizdka może wystawić sobie bezpłatny bilet, o ile w puli będą dostępne miejsca. Pozostali mogą nabywać wejściówki na normalnych zasadach.

Podobnie jak przy wcześniejszych zapisach, każdy kibic może zaznaczyć, czy posiada certyfikat zaszczepienia lub paszport covidowy i czy będzie go w stanie okazać przy wejściu na trybuny. Jeżeli tak – nie będzie liczony do ogólnej puli zajętych miejsc, a co za tym idzie pozwoli uczestniczyć w niedzielnym starciu z głogowianami większej liczbie niezaszczepionych.

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz z Chrobrym odbywać się będzie TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
23
0
Would love your thoughts, please comment.x