W środę wielka zbiórka na oprawy!
18 sierpnia 2019, 21:20 | Autor: Kamil
Ultrasi Widzewa rozpoczęli nowy sezon z wysokiego C, prezentując efektowną oprawę na meczu z Błękitnymi Stargard. Aby w następnych spotkaniach również mogli realizować swoje pomysły, potrzebują do tego środków. W środę odbędzie się zbiórka na ten cel!
Poniżej prezentujemy apel „Ultras Widzew”:
Na najbliższym meczu w Sercu Łodzi przeprowadzimy na całym stadionie zbiórkę kasy na oprawy.
Jak widzieliście, na poprzednim meczyku zaprezentowaliśmy choreo, które mocno obciążyło nasz ultrasowski budżet. Ciągle chcemy się rozwijać i równać oprawami do czołówki w PL, jednak jak sami wiecie na wszystko potrzebna jest kasa. Stąd nasz apel – nie omijajcie ludzi z puchami, wrzucajcie chociaż symboliczne kwoty w myśl regułki 'grosz do grosza’… Chcemy przy Piłsudskiego tworzyć niezapomnianą atmosferę a bez Was to się nie uda!
Udostępniajcie tego posta, wrzucajcie na swoje osiedlowe i fanclubowe profile!
Razem jesteśmy w stanie osiągać wiele!
Ultras Widzew







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Potrzebne 2 kody na D
Nie róbta wiochy i dejta te dyszke do puchy. Dziękuje.
A na obiektyw udało się uzbierać?
Witam. Przygarnę kodzik na C. Z góry dziękuję i pozdrawiam. [email protected]