Walkower po meczu rezerw Widzewa

18 października 2023, 13:17 | Autor:

W ubiegłą sobotę rezerwy Widzewa odniosły przekonujące zwycięstwo w IV lidze, pokonując na wyjeździe Borutę Zgierz. Okazuje się, że w składzie gospodarzy znalazł się nieuprawniony do tego zawodnik i klub ukarano walkowerem.

Jak informuje portal Łódzki Futbol, w drużynie Boruty wystąpił piłkarz, który powinien pauzować ze względu na otrzymaną w poprzedniej kolejce czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Serwis nie podaje, o którego gracza chodzi.

Sytuacja jest o tyle specyficzna, że na boisku podopieczni trenera Krzysztofa Chrobaka zwyciężyli 3:0, więc nie ma potrzeby zmieniać wyniku w dokumentacji rozgrywek. W tym przypadku przyznany walkower ma więc tylko wymiar symboliczny.

Więcej o meczu Boruta – Widzew przeczytacie TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
FIfi
8 miesięcy temu

W Borucie jest bardzo nerwowo , ale spokojnie Panowie zaraz będzie super infrastruktura pierwsze w województwie pełnowymiarowe boisko pod balonem , praca, praca, praca stawiać na młodych i się utrzymacie. A dla Widzewa przydałby się taki klub jak wasz do ogrywania młodzieży także powodzenia , utrzymania i awansów w przyszłości.

Fafarafa
Odpowiedź do  FIfi
8 miesięcy temu

Może się mylę, ale wydaje mi się, że w Andrespolii Wiśniowa Góra już taki balon jest…

East Flatbush
8 miesięcy temu

Dostalismy walkowera za i tak wygrany mecz? Jak rezerwy w tym roku nie awansuja to rozwiazac. Zaoszczedzi klub sporo pieniedzy

Johnu1
7 miesięcy temu

Raczej nie symboliczny dla Boruty.. mają już jeden walkower wykorzystany z puli, której przekroczenie oznacza degradację…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x