Warta – Widzew (skrót)

5 maja 2024, 15:01 | Autor:

Trzeci raz z rzędu w spotkaniu o ligowe punkty Warta Poznań okazała się lepsza od widzewiaków. Broniąca się przed spadkiem do I ligi ekipa Dawida Szulczka pokonała RTS 2:1, a wszystkie gole padły w pierwszej połowie niedzielnego starcia.

Jak przebiegały zawody w Grodzisku Wielkopolskim zobaczyć można w poniższym skrócie.

Widzew grać kur.wa mać.
Z tą grą to te 3 mecze z kretesem przegramy.
Miałem złe przeczucia dot. Meczu już po ogłoszeniu sędziego, i jak zwykle jak on gwiżdże to my nie wygrywamy.

13 dni temu

porazka z Rakowem gralismy w 10-tke jeszcze mozna to wytlumaczy, ale mecz z Warta powinnismy wygrac lub zermisowac, przez Cyganksa przegralismy gdyb nie jego samoboj w 7 minucie wywiezli bysmy remos? k…a 13 porazka moglo zostac11

dowcipniś
13 dni temu

Przegrywamy do końca…bo innym są pkt potrzebne.

Piotrunio
13 dni temu

Piknikowa atmosfera w środku dnia na kameralnym stadionie, jak widać nam nie służy. Sami sobie komplikujemy sytuację w tabeli, teraz tylko by utrzymać tą 8 pozycję, do czołówki już raczej strata zbyt duża.

Krzysztof 67
13 dni temu

A ja się irytowałem , jak kilka lat temu znany dziennikarz ze Śląska pisał że Widzew to klub mem…. Sami sobie świadectwo wystawiamy

Darek
13 dni temu

Kilku zawodników musi polecieć bo się po prostu nie nadają

Rysiek
Odpowiedź do  Darek
13 dni temu

Poprostu z tą kadrą sufit to 8 miejsce. Trrzba coś wygrać jeszcze bo w sumie wynik okaże się nie dużo lepszy niż rok temu. Nie mam pojęcia jaka pozycja dla Ciganiksa. Obrona że broni w ataku też nie jest za dobry w środku nei na dla niego miejsca. Więc z całą sympatią dla niego czas się pożegnać to samo z Nunesem