Wciąż pomagamy Zosi! Do zdobycia koszulka Robaka!

11 sierpnia 2021, 16:00 | Autor:

Pod koniec ubiegłego tygodnia na naszych łamach informowaliśmy o akcji pomocy dla trzymiesięcznej Zosi Bigos z Tomaszowa Mazowieckiego, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Cały czas potrzebne jest wsparcie, wciąż trwa też masa licytacji charytatywnych!

SMA to bardzo ciężka choroba, która jeszcze kilka lat temu oznaczała niemal pewny wyrok śmierci. Teraz można z nią jednak skutecznie walczyć – Zosia otrzymała już refundowany lek w postaci zastrzyku w kręgosłup, którego zadaniem jest zatrzymanie postępów choroby, ale trzeba go podawać do końca życia. Największą nadzieję na całkowite zatrzymanie SMA jest więc jednorazowa terapia genowa. Niestety, jej koszt wynosi aż dziewięć milionów złotych…

Rodziców nie stać na taki wydatek, dlatego rozpoczęła się zbiórka funduszy, która odbywa się TUTAJ. Trwają też specjalne aukcje – obecnie do zdobycia jest unikatowa koszulka Marcina Robaka z autografem byłego kapitana Widzewa Łódź! Licytacja kończy się już wkrótce, dlatego też zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Więcej szczegółów W TYM MIEJSCU.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x