Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

24 grudnia 2023, 08:22 | Autor:

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Czytelnikom naszego portalu życzenia radosnego i pełnego rodzinnego ciepła wyczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku od codziennych zmartwień!

Nasze życzenia kierujemy także do wszystkich kibiców zaprzyjaźnionych klubów, aktualnych i byłych piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego Widzewa Łódź, pracowników klubu, jego sponsorów oraz tych, którym dobro łodzian leży na sercu.

Wesołych Świąt!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lukasz
6 miesięcy temu

Zdrowia braku kontuzji i dużo przepięknych bramek w nowym roku TYLKO WIDZEW

Reminio
6 miesięcy temu

Drodzy Bracia po szalu…w związku z tym, że spedzamy tu ze sobą całe dni, pragnę złożyć Wam zyczenia Widzewskich Świat, zdrowia,  spokoju i w nadchodzącym Nowym Roku sukcesów w życiu prywatnym i w życiu kibica Widzewa. Byśmy mieli jak najmniej powodów do kłótni i różnicy zdań a cieszyli się i pisali same pozytywne komentarze:)…

Mario
Odpowiedź do  Reminio
6 miesięcy temu

Dzięki bracie po szalu!!!Oby tak było jak ładnie piszesz!

Last edited 6 miesięcy temu by Mario
ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Odpowiedź do  Reminio
6 miesięcy temu

Bardzo dobrze to ująłeś, żeby się nie kłócić, nie zaciećwierzać ,a różnice zdań pewnie jakieś zawsze będą,i powody też, to normalne. Ale chodzi o to, aby pomimo tych różnic, wzajemnie się szanować, nie obrażać nawzajem , bo wszystkim nam zależy na tym samym , aby Widzew cały czas się rozwijał, i odnosił sukcesy. Wszystkiego Widzewskiego.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
6 miesięcy temu

Wszystkim Nam życzę dużo zdrowia i powodzenia w życiu, no i oczywiście wiele radości z ogldądania gry naszych piłkarzy. Kiedyś było takie hasło: „Zima wasza (w tym przypadku jesień), wiosna nasza, czyli nadchodząca runda dla Widzewa, i póki co, tego się trzymajmy.

Adam
6 miesięcy temu

Też życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT -Kibicom wytrwałości a Władzom klubu by nie oszczędzali na transferach a Niedżwiedziowi wszystkiego dobrego w nowym klubie/cracovia/

Mario
6 miesięcy temu

Alleluja i do przodu!!!Oby latem u nas było święto!!!Tego życzę wszystkim kibicom Widzewa Łódź!!!!!

Rafi
6 miesięcy temu

Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla braci Widzewskiej !!

eren
6 miesięcy temu

Z okazji Bożego Narodzenia WSZYSTKIM WIDZEWSKIM SERDUCHOM życzę radości, spokoju i miłości w gronie najbliższych. Niech te Święta będą czasem wyjątkowym, pełnym ciepła i radosnych chwil. Wesołych Świąt!

Darek
6 miesięcy temu

Wesołych Świąt dla całej WIDZEWSKIEJ społeczności!!!

Vigo
6 miesięcy temu

Całej Czerwono-Biało-Czerwonej Rodzinie życzę Zdrowych, Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!! Przede wszystkim ZDROWIA, szczęścia i wszystkiego najlepszego!!!
Oby wiosna nas cieszyła jak nigdy!!!!

Grzesiek
6 miesięcy temu

Jak pisałem wcześniej, to nie był piłkarsko dobry rok dla Widzewa niestety. Ale cóż, razem wygrywamy, razem przegrywamy! W przeszłości również i takie lata zdarzały Nam się czasem…
Na szczęście jednak za rok pewnie też… minie rok (oby!), który, mam nadzieję, szczęśliwszy będzie od tego, który mija…
Wesołych Świąt i wszystkie go widzewskie go!

12
0
Would love your thoughts, please comment.x