Wiara z Końskich dla dzieciaków! (wideo)

22 grudnia 2018, 15:21 | Autor:

Kibice Widzewa nie przestają zaskakiwać. Tym razem wykazali się przedstawiciele fan clubu z Końskich. Fanatycy z tego miasta obdarowali ostatnio najmłodszych z miejscowego szpitala i dwóch pobliskich domów dziecka ogromną liczbą prezentów i widzewskich gadżetów!

Poniżej prezentujemy relację tekstową i wideo z tego wydarzenia:

W ostatnim czasie Fanatycy Widzewa z Końskich mieli pełne ręce roboty, a wszystko to w związku z akcją „Wiara dla dzieciaków”, której celem było rozdanie paczek ze słodyczami, zabawkami oraz oczywiście gadżetami łódzkiego Widzewa! Od połowy listopada z dnia na dzień otrzymywaliśmy coraz to więcej paczek z żywnością, ubraniami, zabawkami i oczywiście słodyczami. Efekt zaskoczył Nas wszystkich! Żeby choć troszkę przybliżyć skalę zbiórki, to od wszystkich ludzi dobrego serca otrzymaliśmy:

– 130 czekolad
– ok. 250 wafelków, batonów, lizaków itp.
– 55 paczek z ciastkami
– 50 gier planszowych i puzzli
oraz całą masę innych słodyczy, żywności, owoców, ubrań, obuwia, zabawek, artykułów szkolnych itp.

Z takimi prezentami, które uzupełniało ponad 150 gadżetów Widzewa (poduszki, czapki, kubki, workoplecaki, piórniki, smyczki, magnesy), odwiedzamy oddział pediatrii w koneckim szpitalu, Rodzinny Dom Dziecka w Brodach, Dom Dziecka w Stąporkowie. Dodatkowo paczki lecą na akcję, do której włączaliśmy się co roku, czyli. „Rodacy Bohaterom”. Dzięki temu prezenty od nas otrzymają też dzieciaki na Kresach!

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marco

Brawo Wy Brawo Końskie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress