Widzew gotowy na ostatni mecz w tym roku
29 listopada 2014, 13:17 | Autor: RyanZawodnicy Widzewa zakończyli już mikrocykl przygotowujący ich do ostatniego meczu w tym roku. Jutro łodzianie zmierzą się w Ząbkach z tamtejszym Dolcanem, drużyną niepokonaną na swoim stadionie. Dziś swój ostatni trening poprowadził Rafał Pawlak.
Widzewiacy wybiegli na dzisiejsze zajęcia, które miały charakter przedmeczowego rozruchu z elementami taktycznymi, w takim samym składzie osobowym, jak w poprzednich dniach. Potwierdziły się więc przypuszczenia, że Cristiana del Toro, Dimitrije Injaca, Piotra Mrozińskiego i Wolodymira Pidvirnego w tym roku na murawie nie zobaczymy.
Na boisku bocznym, w mroźnej aurze, trenowała reszta zespołu. Po zajęciach ogłoszona została meczowa osiemnastka, która jutro o 8:00 rano wyjedzie do Ząbek.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska