Widzew i Zawalski FOTO z aukcjami dla Wiktora! (aktualizacja)

3 grudnia 2019, 12:40 | Autor:

Pisaliśmy już na WTM o chorym na białaczce Wiktorze Kałce, którego kilkanaście dni temu odwiedzili piłkarze Widzewa. Teraz łódzki klub, wraz z naszym długoletnim fotografem, Sebastianem Zawalskim, jeszcze mocniej włączył się w pomoc chłopcu!

Jak czytamy na widzew.com, na portalu Allegro Charytatywni właśnie wystartowało jedenaście aukcji, których przedmiotem są fotoobrazy, przygotowane przez Zawalski FOTO i przedstawiające zawodników Widzewa, dodatkowo ozdobione ich autografami. Autentyczność i wyjątkowość przedmiotów aukcji potwierdzają specjalne certyfikaty.

Obecnie licytowane są fotoobrazy z podpisami Marcina Robaka, Przemysława Kity, Daniela Tanżyny, Konrada Gutowskiego, Wojciecha Pawłowskiego, Bartłomieja Poczobuta, Adama Radwańskiego, Marcela Pięczka, Mateusza Możdżenia, Kornela Kordasa i Daniela Mąki

Aukcje trwać będą siedem dni, czyli do wtorku, 10 grudnia, do godziny 12:30, a cena wywoławcza każdej to 19,10 zł. Zwycięzca w ramach wylicytowanej kwoty skorzystać będzie mógł z darmowego transportu kurierskiego lub odbioru osobistego w siedzibie klubu. W przyszłości można liczyć na licytacje podobnych fotoobrazów kolejnych piłkarzy, a także innych przedmiotów, m.in. koszulek, piłek czy klubowych gadżetów.

Całość środków zgromadzonych w ramach wszystkich jedenastu aukcji trafi bezpośrednio na konto bankowe, za pośrednictwem którego Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka zbiera środki dla Wiktora Kałki, który cierpi na nawrót białaczki. Jeszcze niedawno wydawało się, że najgorsze już za nim, ale niestety, nastąpił nawrót choroby odpornej na chemioterapię. Jedynym ratunkiem dla chłopca jest kosztowne leczenie!

Aukcje organizowane są za pośrednictwem portalu Allegro Charytatywni. Wszystkie wystawione przez klub przedmioty znaleźć można W TYM MIEJSCU. Zachęcamy do wzięcia udziału, a także do przekazywania dalej informacji o nich. Po raz kolejny pokażmy, że widzewska rodzina nikogo potrzebującego nie zostawi na pastwę losu!

AKTUALIZACJA:

Wiktor Kałka zmarł w środę, ale aukcje wciąż trwają. Cały zysk z nich przekazany zostanie innym podopiecznym Fundacji Krwinka. Gorąco zachęcamy do licytacji!

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przem

Ja już wygrywam zdjęcie Marcina Robaka.
Na szczytny cel nie ma żałować.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress