Widzew – Podbeskidzie (powiedzieli po meczu)

13 września 2013, 20:18 | Autor:

Radosław Mroczkowski

Wypowiedzi trenerów i piłkarzy po meczu Widzewa z Podbeskidziem:

Czesław Michniewicz:
Pierwsza połowa nie stała na olśniewającym poziomie, nie stworzyliśmy wielu sytuacji. W drugiej połowie zagraliśmy inaczej, ale niestety po bramce Urbana zrobiliśmy ten sam błąd, co wiosną i szybko straciliśmy bramkę. Mieliśmy trochę zmian w składzie, ale zmiennicy zagrali dobrze i będą dostawać kolejne szanse. Mieliśmy problem ze wzrostem, ale po przebudowie tak mamy zawsze. Dlatego cieszę się, że zszedł Batrović, który bardzo dobrze wykonywał rzuty wolne.

Radosław Mroczkowski:
Podobny scenariusz jak ostatnio – to duży minus dla nas. Oba zespoły miały problemy z panowaniem nad piłką i konstruowaniem akcji. Mieliśmy jednak więcej sytuacji, ale zabrakło skuteczności i spokoju w wykańczaniu akcji. Cieszą jakiekolwiek punkty, bo liga jest wyrównana i z każdym można wygrać. Jesteśmy drużyną, która ciężko pracuje na sytuacje. Batrovicia zmieniłem, ponieważ grał w kadrze no i po to, żeby dać szansę innym zawodnikom, którzy mogli coś w meczu zmienić.

Tomasz Kowalski:
Nie cieszymy się z remisu, bo chcieliśmy zdobyć 3 punkty. Cieszę się, że zagrałem w tym meczu i postaramy się o zwycięstwo w Gliwicach.

Veljko Batrović:
Nie wiem, dlaczego zostałem zmieniony. Być może trener myślał, że nie mam sił, ale tak nie było. Nie zgadzam się, że zagraliśmy słabiej, niż z Jagiellonią, zwłaszcza w pierwszej połowie. Bardzo cieszę się z debiutu w kadrze – czuję się tam bardzo dobrze.

Patryk Stępiński:
W końcówce nie rzuciliśmy się na gości, ponieważ mieliśmy remis a każdy punkt trzeba szanować.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress