Widzew – Pogoń (foto) cz. I

16 grudnia 2023, 21:52 | Autor:

Zapraszamy do oglądania pierwszej galerii z meczu Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Pogonią Szczecin. Czerwono-biało-czerwoni w ostatnim spotkaniu w 2023 roku ulegli gościom 1:2, a bramkę dla łodzian zdobył Fran Alvarez.

Autor zdjęć: Bercik

Kliknij, by przejść do galerii

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Reminio
7 miesięcy temu

Piękne mamy święta w tym roku. Dziękujemy decydentom za optymistyczne podejście do sytuacji. Mam nadzieję, że ten mecz pokazał tym sorry za wyrażenie pajacom, w którym miejscu jesteśmy i jaki zawodnikow nam brakuje. Żeby stamirowski nie pierdolił już głupot, że dogoniliśmy czołówkę remisując z  rakowem i wygrywając z Lechem. Szkoda, że nie powiedział, że z Pogonią nie możemy wygrać od kilku meczy, leje nas puszcza, radomiaki i inne tego typu. Wichniarek,?Czy już wiesz jakich zawodników nam  potrzeba idioto. Wszyscy kibice wiedzą,dzisiaj nie miał nawet  kto wejść na zmianę konkretny i dobry,. Gdzie my jesteśmy i w jakim składzie. W Pogoni… Czytaj więcej »

Mariusz
Odpowiedź do  Reminio
7 miesięcy temu

W sedno sprawy trafiłeś

RTS OD 26 LAT
Odpowiedź do  Reminio
7 miesięcy temu

Brawo za interesujaca wypowiedz, szczera i prawdziwa! W samo sedno!

Marcin
Odpowiedź do  Reminio
7 miesięcy temu

A zastanawiacie się czemu gniazdowi nie intonują pozdrowienia dla tego śmiecia Stamirowskiego?
Były momenty w naszej historii gdzie Były mniejsze tragedię niż teraz i już było jebanie tych na górze a teraz bijemy rekordy porażek i cisza
Te miernoty z gniazda jakoś dziwnie trzymają z stamirem?przypadek?

Reminio
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Też swego czasu o tym pisałem. Pewnie maja uklad, pozwolenie na wiele rzeczy, np race itp…stąd siedzą cicho. Za dawnych czasów byłyby transparenty badz okrzyki w stylu: stamir won badz : gdzie sa pieniądze, hej stamir gdzie sa pieniądze! To samo tyczy się Wichniarka. Dwa szkodniki.

Last edited 7 miesięcy temu by Reminio
Sławomir
Odpowiedź do  Reminio
7 miesięcy temu

Stamirowski z Wichniarkiem,to są V Kolumny naszego klubu.Im nie zależy na Widzewie,tylko na tym,żeby jak najwięcej kasy popłynęło do ich przepastnych kieszeni.Trener się dwoi i troi żeby sklecić jakiś normalny skład,ale z ludzkich odrzutów z innych klubów,nie jest to możliwe.Zamienili Kreuzliglera na Silvę bo był tańszy, a ten kaleka zawala nam bramki w każdym meczu.Zieliński,Kun,Terpiłowski,Rondić,Stępiński,to są ” najlepsze kwiatki” waszej tępej myśli piłkarskiej,połączonej z zachłannością i defraudacją klubowych pieniędzy.Wami, po prostu powinien się zająć dobry prokurator,a rzecznik łódzkiej Prokuratury pan Kopania, miałby co opowiadać w mediach przez najbliższe 10 lat…

Krzysztofpiastòw
7 miesięcy temu

Poza łks-em,ruchem i wartą każdy klub poniżej nas w tabeli może nas wyprzedzić po rozegraniu zaległych spotkań. Nie mówię że wszystkie bo pewnie grają mecze między sobą, ale dobrze nie jest.
Mamy 22 pkt. ,po 19 kolejkach podczas gdy rok temu 29 po 17 i ledwo się utrzymaliśmy.
Słabo to widzę, takiej chimerycznej drużynie jak nasz Widzew łatwo wpaść w jakiś dół i pozamiatane…Patrz co zrobił Płock lub Gdańsk w ubiegłym sezonie.
Wietrzenie niezbędne, Zieliński,Kun, Stępiński, Shehu, Sanchez i może ktoś jeszcze powinni już zimą klub a 3 -4 nowi zawodnicy niezbędni.

RTS OD 26 LAT
7 miesięcy temu

Wietrzenie szatni od 01.01.2024.

  1. KUN
  2. Sanchez
  3. Zielinski
  4. Wichniarek (nie mylic z Panem Arturem)
  5. Terpilowski
Kowboy
Odpowiedź do  RTS OD 26 LAT
7 miesięcy temu

Stepinski

Rafi
Odpowiedź do  RTS OD 26 LAT
7 miesięcy temu

Cała obrona jest do wyjeb…. Do tego brak środka pomocy, nie ma rozgrywającego, nie ma ataku. W Widzewie ogólnie nie ma wielu rzeczy.

ZAWSZE TYLKO WIDZEW
7 miesięcy temu

Ktoś z zarządu powie coś na temat ewentualnych transferów i zmian w przerwie zimowej?.Nie chodzi w tej chwili o konkretne nazwiska, ale na jakich pozycjach wskazane są roszady, i czy w ogóle są jakieś plany. Przydałaby się jakaś obszerniejsza konferencja na ten temat,oczywiście transmitowana w necie. Chyba jest w Widzewie jakiś prezes, właściciel, czy ktoś taki, kto przynajmniej stwarza pozory, że nad tym wszstkim panuje,i martwi się losem drużyny. Jeżeli kibice są jeszcze optymistami, i uważają, że spadek naszego Widzewa jest niemożliwy, czy nieprawdopodobny, to ja do niedawna też się do takich osób zaliczałem. Ale ostatnio mam wątpliwości,i niepokoję się… Czytaj więcej »

Last edited 7 miesięcy temu by ZAWSZE TYLKO WIDZEW
Grzesiek
7 miesięcy temu

Ten mecz zapamiętam jedynie z… udanego debiutu młode go Kwiatkowskiego, który w stylu… samego Łapińskiego rozbroił ze dwa razy Kamila Grosickiego jak saper bombę! Cała reszta, a zwłaszcza wynik do zapomnienia niestety. Tyle tylko, że… tabela nie pozwala zapomnieć…

Leon
7 miesięcy temu

Jeśli ktoś nie wierzy, że f16 jest pusty jak snopek siana…dotychczas brał winę na siebie, wszyscy się połapali w tym pierdoleniu i wylali żale, to przygłup dzisiaj wszystko w 1 osobie liczby mnogiej „my”. Jak widać, Widzew przetrąci kręgosłup moralny każdemu pseudo fachowcowi

Leon
7 miesięcy temu

Zdjęcie nr 1 wymiata. Ten po lewo i ten po prawo…jakby ich wyjebalo z Choroszczy

piknik
Odpowiedź do  Leon
7 miesięcy temu

jak na Stamira to cud, że ten płaszcz nie jest wymemłany…

Leon
Odpowiedź do  piknik
7 miesięcy temu

Dla równowagi ognisko mu ma łbie zapłonęło

Darek 70 Celtic
7 miesięcy temu

Stamirowski i reszta tej grupy – gdzie są pieniądze ?Czesci ludzi udało wam się wmówić głupoty że nie ma . Wichniarz wyjazd , a panu panie trenerze współczuję bo te cwaniaki będą chcieli przyjąć taką narrację żeby całe albo większa część zła zrzucić na pana ( już niektórzy to robią )

17
0
Would love your thoughts, please comment.x