Widzew – Radomiak (wypowiedzi)

26 lutego 2021, 20:24 | Autor:

Podziałem punktów zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Radomiakiem Radom. Goście prowadzili po bramce Karola Angielskiego i grali w przewadze, ale w drugiej połowie wyrównać zdołał. Co po końcowym gwizdku powiedzieli trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn?

Dariusz Banasik:
„W mojej opinii był to brzydki mecz, było w nim dużo walki i stykowych sytuacji, a mało płynnych akcji. Wydaje mi się, że wpływ miało boisko – spodziewaliśmy się dobrej płyty, a tymczasem była ona bardzo grząska. Cóż mogę powiedzieć? To spotkanie bardzo dobrze nam się ułożyło, bo przez większość czasu graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Szybko zdobyliśmy bramkę, ale nie jesteśmy zadowoleni z końcowego rezultatu, ponieważ nie dowieźliśmy prowadzenia do końca. Przyjmujemy ten wynik, jednak wiemy, że powinniśmy udokumentować naszą przewagę.

Było w tym meczu trochę kontrowersji. Według mnie należał nam się rzut karny, a po faulu na Boguszu piłkarz Widzewa powinien dostać czerwoną kartkę. Nasz zawodnik leżał poza boiskiem przez cztery minuty i w tym czasie straciliśmy bramkę. Sędziowie nie stanęli na wysokości zadania, a nam zabrakło wtedy tego jednego piłkarza. Szanujemy ten punkt, bo wiemy, z jakim przeciwnikiem graliśmy, ale chcielibyśmy wyjeżdżać stąd ze zwycięstwem.”

Marcin Broniszewski:
„Spotkanie nie ułożyło się po naszej myśli. Może to slogan, ale wszyscy byliśmy świadkami tego, co się działo. Szybko straciliśmy jednego zawodnika, po chwili straciliśmy też bramkę i musieliśmy przeorganizować grę zespołu. Na szczęście przyniosło to skutek w drugiej połowie, bo strzeliliśmy gola na wagę remisu, a w samej końcówce mogliśmy pokusić się o jeszcze jednego. Byliśmy zaskoczeni, że Radomiak w pierwszej połowie się cofnął i dał nam piłkę. Mieliśmy problemy, aby rozegrać atak pozycyjny, byliśmy statyczni, za mało aktywni. To są rzeczy do poprawy, bo pewnie więcej zespołów będzie grało w ten sposób.

Piętnaście minut w przerwie pozwoliło nam przeorganizować naszą grę, podjąć dobre decyzje, a także uzmysłowić sobie, jak będzie wyglądała druga połowa – będziemy biegali za piłką i czekali na jedną okazję, by skontrować oraz pokusić się o bramkę. Jesteśmy zadowoleni, że nam się to udało. Oczywiście byliśmy przygotowani do walki o pełną pulę, ale w takich okolicznościach z tego punktu się cieszymy.”

Karol Angielski:
„Od początku meczu stanęliśmy z tyłu, ale takie mieliśmy założenia, żeby dać Widzewowi rozgrywać i wciągnąć go na swoją połowę. Mogło to wyglądać, że byliśmy wystraszeni, jednak taki był po prostu nasz zamiar. Czerwona kartka ustawiła spotkanie, szybko zdobyliśmy bramkę, dlatego bardzo żałujemy drugiej połowy. Chyba za szybko uwierzyliśmy, że już wygraliśmy, a po wejściu na boisko różnicę zrobił Marcin Robak. Nie powinniśmy wypuścić tej wygranej, jednak straciliśmy dwa punkty.”

Jakub Wrąbel:
„Najważniejsze, że udało nam się wyrwać ten jeden punkt i tą drogą musimy iść, musimy walczyć do samego końca. Na pewno czerwona kartka dla Możdżenia nie poprawiła naszej sytuacji, po chwili straciliśmy bramkę, ale rozmowa w szatni dała nam dużo do myślenia. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej skoncentrowani, dlatego udało nam się wyrównać. Możemy być nawet odrobinę zawiedzeni, bo w końcówce mogliśmy nawet pokusić się o zwycięstwo. Remis w takich okolicznościach trzeba jednak szanować.”

Patryk Mucha:
„To były dwie różne połowy w naszym wykonaniu. W pierwszej nie byliśmy zbyt agresywni, przesuwaliśmy się za piłką i nie było za dużo ataku. Z tego powodu Radomiak dobrze poczynał sobie na swojej połowie. A potem była ta czerwona kartka, która zmieniła oblicze meczu. Musieliśmy się cofnąć i zmienić swój styl gry. Musieliśmy liczyć na kontry, jak to było widać w drugiej połowie i czekać na agresywny doskok. Z przebiegu spotkania możemy być zadowoleni z tego punktu. Chcieliśmy wygrać, ale jak było dzisiaj widać, każdy mecz pisze swoje scenariusze: czerwona kartka i gra w dziesięciu. Jednak pokazaliśmy charakter w drugiej połowie. Byliśmy źli na siebie za tą straconą bramkę, bo nie chcieliśmy tak grać. Ale potem skupiliśmy się na odbiorze piłki, żeby atakować piłkarzy Radomiaka i to się nam udało.”

Marcin Robak:
„Może przez to, że przegrywaliśmy 0:1 zaczęliśmy robić coś więcej z przodu, żeby szukać sytuacji i przynajmniej zremisować. Okazja była jedna, zdobyliśmy bramkę i mimo że graliśmy w osłabieniu, zdobyliśmy bramkę, która dała nam remis. Liczyliśmy, że ten mecz rozpoczniemy dobrze i będziemy mieli sytuacje jak w spotkaniu z Koroną, ale tak nie było. Im dłużej mecz trwał to Radomiak był więcej przy piłce i miał więcej sytuacji. W pierwszej połowie mieliśmy za mało przechwytów, żeby po nich grać szybko do przodu. A jak byliśmy cofnięci, to graliśmy za mało agresywnie i rywale mieli dużo miejsca.

Przebieg drugiej połowy na pewno podbuduje morale drużyny, tym bardziej że teraz gramy derby Łodzi, więc wyciągnięcie wyniku na 1:1 mimo że graliśmy w dziesiątkę, to było pozytywne. Już na gorąco w szatni trener dziękował nam za walkę, ale tego się od nas oczekuje. Czy gramy w dziesiątkę, czy w jedenastkę, to musimy zawsze walczyć dla Widzewa. Skupiam się na swojej pracy, pracuję ciężko na treningu, wiem na co mnie stać i robię wszystko żeby wskoczyć do składu. Wierzę, że jako cała drużyna będziemy szli do przodu, będziemy punktować i walczyć o awans.”

Kacper Gach:
„Emocji było dużo, tym bardziej że graliśmy w dziesięciu już końcówkę pierwszej połowy. Jednak nie poddaliśmy się i walczyliśmy do końca. Zaczęliśmy to spotkanie trochę spokojnie i myśleliśmy, że ten mecz na początku się ułoży. Niestety tak nie było, ale graliśmy do ostatniego gwizdka. Wiedzieliśmy, że jak będziemy grać konsekwentnie w obronie, to coś w ataku sobie stworzymy. W mojej grze na pewno są elementy do poprawy. Pokazaliśmy przed derbami, że będziemy walczyć.”

Część wypowiedzi za widzew.com.

61 komentarzy
Noname

Brawo za grę do końca. Jakaś kara za osłabienie zespołu chyba nieunikniona. Sporo do poprawy, ale też parę osób nie może poprawić swojej gry od dłuższego czasu czyli pewnego poziomu nie przeskoczą. Czas zacząć myśleć kilka lat w przód.

Piter
Odpowiedź do  Noname

Drugie i trzecie zdanie w punkt.

Piter

Robak- zajebista zmiana, przy odrobinie. Wrąbel świetne interqenje, brawo. Optymistcznie można podejść do kolejnego meczu, tym bardziej, że zmiana 8 konieczna.

Andrzej

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu dobi zmienia Kite który był jednym z najlepiej grającym a zostawia Tomczyka który grał piach . Tyle do trenera brawo za walkę do końca wiele błędów naszych stałych jak Moszczen tak go nazwę dla zasady bramkaz brawo kosa jak Kosakiewicz bez zmian bez komentarza ch…. lewyou obrońca Gach jeszcze nie mam zdania po jednym meczu

Michał
Odpowiedź do  Andrzej

Tomczyk zagrał tak samo, jak z Korona albo nawet lepiej, a tam wszyscy oceniali, ze zagral bardzo dobrze, wiec nie rozumiem skad taka negatywna ocena? Zagrał, jak z korona, bardzo dobrze

Axell
Odpowiedź do  Michał

Oglądaliśmy chyba inny mecz.

Po prostu Kita po kontuzji fizycznie może nie wytrzymać trudów walki w 10 – ot i cała tajemnica pozostawienia Tomczyka który notabene zagrał poprawnie choć bez fajerwerków

Steffen

Rzeczywiście szkoda że zmienił akurat Kitę, bo lepiej byłoby, jakby zmienił dość słabego w dzisiejszym meczu Samca-Talara (a nie jak twierdzisz, Tomczyka), który koniec końców zszedł z boiska zdecydowanie zbyt późno. Co do Tomczyka, to nie podzielam Twojej opinii, uważam że zagrał bardzo solidne zawody.

Tadeo

DLATEGO BY SIĘ PO TAK DŁUGIM CZASIE BEZ ZACIĘTYCH MECZÓW NIE NABAWIŁ KONTUZJI.TO CHYBA WAŻNIEJSZE, A MOŻE TYLKO MNIE SIĘ TAK WYDAJE. TEŻ BYM CHCIAŁ BY MIAL MOC NA 90 min,ale podobną kontuzję znam z autopsji. Czułem się super, nagle zbyt duże obciążenie kolana i…znowu skakakanie do kubka na jednej nodze. LEPIEJ BY W NASTĘPNYM MECZU DAŁ POKAZ SWOBODY W BYCIU PIŁKARZEM

Darek

Dzięki za walkę

Tangur

Wychodzimy na derby jak na drugą połowę dzisiaj i zmiatamy ich bez problemu. Jeszcze będziemy grać brz Mozdzenia to i szanse wieksze mamy.

Mr1910

Trener Radomiaka musi sobie obejrzeć ten mecz jeszcze raz, to może przestanie pleść bzdury. Powinien uczciwie przyznać, że jego piłkarze skompromitowali się w tym meczu. W polu karnym najpierw był czysty wślizg (choć ryzykowany przyznaje), a potem piłka odbita od uda, a ręka ułożona naturalnie do wślizgu. Przy faulu na Boguszu Goch nie miał nawet gdzie uciec z nogami, bo miał jednego piłkarza Radomiaka przed sobą i jednego za. O tej murawie to na nawet nie chce się słuchać niedawno Radomiak grał w Sosnowcu gdzie nie było widać trawy. W porównaniu do Sosnowca to u nas jest Wembley.

Mr1910

Nasz trener chyba zapomniał powiedzieć, że były duże fragmenty, że w dziesięciu zamykaliśmy Radomiak na ich połowie. Ogromne brawa dla drużyny za mądrą grę w drugiej połowie. Takiego Marcina Robaka chce się oglądać zawsze (ostatnio tak rozgrywał przed przerwą covidową w 2 lidze).

Czerwone Teofilów
Odpowiedź do  Mr1910

Co do Robaka to w końcu jest tak wykorzystywany jak powinien. Chłop już nie ma kondycji na 90min,natomiast jedna połowę może poważnie wzmocnić drużynę

Naprawdę dobry wynik mimo czerwonej kartki. Widać, że pomimo gry w osłabieniu dążyliśmy do wygranej. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie i z tego należy się cieszyć. Teraz wygrać z Odrą i po wygrana w derbach jedziemy!!!.

Mixhu

Tak uważam że Pan Możdzeń sam sobie wymierzył karę i teraz długo nie zagra bo kolega z Czech pokaże mu jak się gra.

kuzy

Superplusem tego meczu będzie brak Możdżenia w następnym. Może wreszcie Dobi będąc zmuszonym do gry z innym środkowym ustawieniem coś w tej strefie poprawi. Radomiak nie jest taki mocny, wydawało mi się że nas po przerwie stłamszą, ale kondycji na 90 minut to radomskie ogórki na szczęście nie mają. Brawo za urwanie im dwóch pkt!

Tomek 66

Możdżeń to kompletne dno. Naśladuje swojego prymitywnego idola Poczobuta w bezmyślnej brutalności. Albo jest głupi, albo działa z premedytacją. Nie chcemy już tego szkodnika więcej na boisku, panie Dobi. Do klubu Kokosa go, a po sezonie niech wypierdala razem z kolejnym dzisiejszym nieudacznikiem Kosakiewiczem. Ten kretyn to chyba mózg też ma wytatuowany. Oglądając mecze w latach 70tych i 80tych miałem swoich idoli, których lubiłem bardziej od pozostałych. Ale tych pozostałych też lubiłem. Do momentu kiedy nie zobaczyłem Kwieka. Dołączyli teraz do niego Poczobut, Możdżeń i Kosakiewicz. Czy ci trenerzy muszą się znęcać nad nami i zmuszać nas do ich oglądania?

Odpowiedź do  Tomek 66

Dodałbym do tego grona jeszcze Tanżynę który skałą i opoką to w obronie raczej nie jest – za to prokuruje groźne sytuacje pod własnym polem karnym – tak było również dzisiaj szczególnie w początkowej fazie gry.

Tadeo
Odpowiedź do  West

Ten Człowiek się chłopie stara ?on wg. mnie nie udaje,ze grą tylko jest. JEST słabiej niż było,ale jest Chęć i Wiara w TEMAT. BĘDZIE DOBRZE, ZOBACZYSZ.

Logan

Z tymi wyzwiskami to trochę spasuj. Tu jest strona widzewska, a nie jakaś lumperiada !

1910 W

tomek 66 krytyka tak,a ubliżanie zostaw sobie jak będziesz wystawał w bramie z piwem .

Mixhu

Nie tylko Ale Samiec Tslar to jest chłopak którego nam brakowało nie boi się grać sam na sam Amayew to jest świetny chłopak jeszcze trochę nie opierzony Trochę słaba komunikacja między obrońcami A bramkarzem .Mateo Michalski prawdziwy Widzewiak z charakterem aż murawę miał na twarzy .Panowie dziś pokazali charakter tylko w zespole mamy sporo słabych ogniw Kosakiewicz Poczobut Tanżyna Możdzeń

Odpowiedź do  Mixhu

W sedno

rafal

Uargumentuj slaba postawe przede wszystkim Poczobuta dzis ? Tanzyna poza bledem przy strzale Angielskiego w slupek wyczyscil dzis tyle pilek z pola karnego ktorych Ty nie wyczyscisz przez rok na orliku

Bogdan
Odpowiedź do  rafal

Poczobut dzisiaj bez krytyki.Zagrał bardzo poprawnie i efektywnie.

Tomasz

Zgadzam się całkowicie. Tanżyna poza jednym błędem rozegrał całkiem dobry mecz.

Koles

Tanżyna nie pasuje mi w tym zestawieniu, zawsze daje z siebie wszystko, ten mecz był dobry w jego wykonaniu

RTS

Coś Ci napiszę i może innym to też się przyda. Michalski ma 0 goli i 0 asyst jako skrzydłowy. Natomiast Możdżeń jako pomocnik raczej defensywny ma 3 asysty i 2 gole. 5 pkt w kanadyjskiej punktacji to kosmos w naszej drużynie. Niestety to skrzydłowi są u nas żałośni, bo kompletnie bezproduktywni, wszyscy bez gola, może którys ma 1 asystę. To jest bolączką Widzewa a nie babol stopera czy pomocnika.

Jakem
Odpowiedź do  RTS

Akurat to Michalski zrobił dzisiaj tego gola, choć formalnie nie ma asysty

RTS
Odpowiedź do  Jakem

Ok, gra chłopak na ambicji, zrobił bramkę jednak po babolu obrońcy, a nie swoim kunsztem. W sezonie ma nadal 0 goli i 0 asyst. Oczywiście nie bronię Mozdzenia, ale Wasza obiektywność to raczej są sympatie a nie rzetelna ocena. Są w drużynie dużo słabsi piłkarze. Ja podaję faktyczne zdobycze naszych skrzydłowych i to jest katastrofa.

Andrzej S.

Michalskiego bym się nie czepiał.
Pokazywał wcześniej,ze potrafi strzelać i asystować.
Dla mnie katastrofa to Ameyaw.
Ten to dopiero na statystyki.
Ile jeszcze trzeba czekać, żeby wreszcie coś strzelił.
W Częstochowie sie do karnego wyrwał,a jak wczoraj na koniec mógł walić na bramę to poleciał z piłką do boku.

rafal

to chcesz ludzi z ambicjami czy tych od statystyk? jak tak dobrze zanasz liczby to porownaj ilosc km przebiegnietych nie tych od Wrabla na 40 metr tylko tych kreatywnych ilosc sprintow podan wygranych pojedynkow chyba ze czcisz nowy trend ze kapitan mozdzen przy kazddym wykopie bramkarza stoi z nim w linii zeby unikac kreatywnej gry. szanuje ale obudz sie jesli 8 przy wznowieniu gry jest na wysokosci bramkarza rezyser z niego jak 80 letmi clint eastwood na krzeselku poza placem i tam jest jego miejsce niech dalej opowiada jak kilkanascie lat temu strzelil bramke city eastwood tez kiedys byl Brudnym… Czytaj więcej »

RTS

Możdżeń to nie reżyser tylko DP, ja piszę o piłce nożnej a nie szukam alegorii. Przecież to zejście do bramkarza to chyba pomysł Dobiego a nie piłkarza, nie sądzisz? Ale tak, wymagam liczb od skrzydłowych. W piłce nożnej liczy się skuteczność. Gdyby nasze skrzydła dawały jakość to i nagle byś się zdziwił że środek pola by lepiej wyglądał. Podkresle jeszcze raz, wszyscy nasi skrzydłowi mają po jesieni 0 goli i max 1 asystę! Ale to takie trendy znaleźć sobie kozła ofiarnego. Zaznaczę tez że nie jestem fanem obu MM

andirts

Akurat w tym meczu słabszym stoperem był Krystian. Tanzyna dziś ok. A od Poczobuta czego dziś chcesz? Dobrą zmianę dał….No ale litania nazwisk musi się zgadzać,co tam boiskowe fakty.

Tomasz

Tanżyna? Chłopie oglądałeś mecz?? Poczobut zmiana ok. Jedynie Kosakiewicz trzyma poziom… dramatycznie niski :(
Mecz ogólnie bardzo na plus (oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności jak czerwona kartka)

joziek1
Odpowiedź do  Tomasz

Tanżyna, Poczobut, Kosakiewicz, Możdżeń – max. II liga, umiejetności bardzo słabe

Kuba

Na prawdę nie chce się czytać tych komentarzy gdzie bez przerwy są narzekania. Biorąc pod uwagę okoliczności to był to na prawdę bardzo dobry mecz w wykonaniu Widzewiaków.

Stev80

Wymienić Kosę, bo najsłabsze ogniwo.

Ter

Co ten trener satelity lizodupa Ległej pie…… Oli,nie dosyć, że czerwień Mozdzenia na wyrost, fartownie zdobyty gol, jeszcze zadania karnego, jak się nie umie wygrać to się szuka, je… C radomskixh obciągaczy ległej

Mirek
Odpowiedź do  Ter

Nie wiem czy te nie które komentarze piszą łebki ale Ja uważam że mimo czerwonej kartki Możdżenia to do tego momentu grał dobre zawody może większość z komentujących nie ma Polsat sport i tak pierdolą co przeczytają albo usłyszą w radiu Możdżeń dla Mnie dobre zawody sędzia troszkę na wyrost ta czerwien

Bogdan
Odpowiedź do  Mirek

Zgadzam się

Dario1910

Wreszcie mamy bramkarza, na którym można polegać!!! Wielkie brawa Kuba, za wszystkie interwencje, szczególnie tę z końcówki spotkania – uratowałeś nam punkt i honor. Dla mnie jesteś piłkarzem meczu obok Michalskiego, Muchy no i Kitmena. Najgorzej wypadli jak zwykle Możdżeń i Kosakiewicz. Może z trybuny było to lepiej widoczne trenerze. Czekamy na konieczne zmiany. Brawa dla całej drużyny za wolę walki!!!

Rafał

Panie Banasik, Pan chyba z choinki się urwał. Jeżeli Pana zawodnik tyle leżał i odczuwał Pan jego brak, to należało go wcześniej zmienić, bo były do tego okazje, my ponad połowę graliśmy w osłabieniu, a bramkę to raczej straciliście po błędzie w wyprowadzeniu piłki. Boisko było takie same dla wszystkich- po prostu daliście ciała i nie dowieźliście prowadzenia do końca.
Jak to miło dla odmiany posłuchać kogoś słabego narzekania . BRAWO za walkę do końca i za zmiany w drugiej połowie, które okazały się jednak trafione.

MO22

Brawa dla całej drużyny za walkę do samego końca! Wreszcie możemy powiedzieć, że mamy drużynę przygotowaną fizyczne. – kapitalna zmiana Marcina, który pokazał wszystkim niedowiarkom jak wiele potrafi jeszcze dać drużynie w trudnych momentach – szkoda transferu Abramowicza, bo „na teraz/ na już” byłoby to większe wzmocnienie niż Gach, chociaż w tym drugim potencjał na rozwój też jest – transfer Wrąbla na ten moment to strzał w 10 – Możdżeń totalnie out, Kosakiewicz również się nie nadaje do naszego systemu gry, Tanżyna powinien zadomowić się z powrotem na ławce, bo Grudniewski jest już gotowy Czekam na jakąś wypowiedź trenera Dobiego… Czytaj więcej »

noody

tak hartowała się stal!!!!!!! dzięki RTS!!!!!!! jestem z Was dumny pokazaliście Widzewski charakter!

Macko1910

Na wstępie brawa dla drużyny za walkę w 10! Wg mnie naprawdę dobry mecz zagrał Wrabel. Bronił co miał obronić, uratował nas kilka razy od straty bramki. Gach zagrał poprawnie. Ładna, bramkową akcje zainicjował Michalski, dzięki niemu i Robakowi, Mucha strzelił bramkę za 1 pkt. Robak dał bardzo dobra zmianę. Z przebiegu spotkania cieszmy się z tego remisu. Chociaż gdyby Ameyaw strzelił bramkę na 2:1 w ostatniej akcji byłoby idealnie ;)

rafal
Odpowiedź do  Macko1910

Majkela to zniszczyl karny w czestochowie i nie wiem co ten chlopak musi zrobic zeby sie przelamac. Rozwija sie i to widac tu gdzies dzis ktos w postach wspomnial ze dobry psycholog by sie przydal i mial racje.

Piotr

Możdżeń out, Kosakiewicz out. U nich już lepiej nie będzie. Dajcie tych nowych.

Maniek1910

Grząska murawa! haha, gdzie graliście swoje spotkania? Jesteście ciency jak szczypior, taka k. prawda, a nie murawy, graliście w przewadze od 30 min, a wasi portugalczycy i brazyliczycy pokazali kompletne 0

Tomasz

No to trener Radomiaka odleciał. Gwoli przypomnienia „bohaterski” trenerze płaczku. Jak Bogusz przez 4 minuty leżał poza boiskiem. To było 10 na 10. Więc Radomiaczek osłabiony nie był. A więcej prezentów od sędziego w postaci karnych i kolejnych czerwonych kartek to 24 grudnia w dniu zwanym Wigilią Panie trenerze.

Pako71

W następnym meczu będzie wzmocnienie nie będzie Możdzenia

No name

Znowu to samo pier…..nie że w szatni w przerwie sobie powiedzieli to i owo. Czyli mamy powtórkę z zeszłego roku! Więc i ja się powtórzę – Panowie czy takich rozmów nie możecie przeprowadzać przed meczem a nie w przerwie i wychodzić już na pierwszą połowę zmotywowani chęcią walki i wygranej!!! Czy to naprawdę taki problem od początku meczu być zdeterminowanym?
Mimo to wielkie dzięki i gratki ze daliście radę w takich okolicznościach.
DERBY DLA WIDZEWA!!!

Ccc

Pan piłkarz Marcin Robak zapracował ewidentnie na pierwszy skład. To jest po prostu jakość przez duże J.
Musi dostać szansę od początku.
Jeszcze Stępiński za Kosę, Czech za Mozdzenia i jedziemy. Brawa dla Wrąbla za super mecz. Wygląda na to, że doczekaliśmy się konkretnego bramkarza.

WIDZEWIAK
Odpowiedź do  Ccc

Robak juz za stary na 90 minut.Na jedna polowke w sam raz.

king
Odpowiedź do  WIDZEWIAK

STARA JEST TWOJA MAMA… JEST QRVA PO ANGINIE I NATYBIOTYKACH A I TAK BYŁA NAJLEPSZY NA PLACU OPRO0CZ MUCHY…

Joziek1

I Grudniewski za Tanżynę!!!

Ccc

Angielski najlepiej podsumował : „Robak zrobił różnicę. „

Dżery

Dariusz Banasiak …. złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy…. aż żal dupe ściska jak trener pachołków legły wypowiada się że murawa zła, że karny , że może jeszcze jedna czerwień to byśmy wygrali , dramat Pani pseudo trenerze .