Widzewiacy najlepsi w Łódź Business Run!

5 września 2018, 15:33 | Autor:

W minioną niedzielę, w całej Polsce odbyła się kolejna edycja biegu charytatywnego Business Run. W łódzkiej odsłonie wielki sukces odnieśli zawodnicy Razem Trenujemy Sport, którzy w klasyfikacji generalnej zajęli pierwsze miejsce!

Widzewscy biegacze wystawili do zawodów trzy pięcioosobowe drużyny. W pierwszej z nich zrzeszeni byli najszybsi zawodnicy, którzy od początku nastawiali się na walkę o zwycięstwo. Jak się okazało, RTS 1 zdeklasował konkurencję, na mecie wyprzedzając drugi zespół o ponad sześć minut! Po biegu, wygrana ekipa udekorowana została na podium. Nie zabrakło tam oczywiście flagi Razem Trenujemy Sport, podkreślającej sympatie klubowe grupy.

Niezłe wyniki uzyskały też dwie pozostałe sztafety. RTS 3 zameldował się na mecie z 134. rezultatem, zaś RTS 2 zajął 170. miejsce. Cieszyć może zwłaszcza to drugie osiągnięcie, bowiem w tej widzewskiej drużynie większość stanowiły biegaczki, które wyprzedziły ponad trzysta innych ekip! Najważniejsze i tak, że udało się pomóc potrzebującym, a Widzew znów godnie zaprezentował się na biegowej trasie.

Wszyscy widzewscy biegacze powinni skupić się teraz na współorganizowanym przez klub I Biegu z Historią Widzew Łódź, który odbędzie się 20 października, dzień po symbolicznej dla wszystkich kibiców dacie 19.10. Zapisy do niego ruszą już w niedzielę. Więcej informacji znaleźć można TUTAJ. My również będziemy jeszcze szerzej na ten temat pisać.