Widzewiacy rozpoczęli przygotowania do meczu z Radomiakiem

28 listopada 2023, 15:01 | Autor:

Piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli dziś mikrocykl przed meczem z Radomiakiem Radom. Na pierwszych w tym tygodniu zajęciach w Wiśniowej Górze stawiło się dwudziestu czterech zawodników.

Dzisiejszy trening był inauguracją mikrocyklu, w ramach którego czerwono-biało-czerwoni przygotują się do starcia z Radomiakiem Radom. W środę i piątek łodzianie znów będą pracować w Wiśniowej Górze i dodatkowo odbędą jednostkę w siłowni. W czwartek widzewiaków czeka trening na płycie głównej stadionu przy al. Piłsudskiego. Wyjazd poza miasto jest związany z warunkami pogodowymi, uniemożliwiającymi skuteczną pracę na Łodziance.

Na wtorkowych zajęciach pojawiło się dwudziestu czterech zawodników, w tym czterech bramkarzy. Do trójki znanej z obecności w pierwszym zespole ponownie dołączył Jakub Mistygacz z akademii. Dobrą wiadomością jest fakt, iż na treningu nie zabrakło żadnych nowych piłkarzy, co oznacza, że żaden z łodzian nie narzeka na stan zdrowia po niedzielnym spotkaniu z Lechem Poznań.

Nieobecni są jedynie ci gracze, których urazy na dłużej wykluczyły z gry: Mato Milos, Serafin Szota, Juljan Shehu, Kamil Cybulski oraz Sebastian Kerk. Żadnego z nich nie zobaczymy już na murawie w rundzie jesiennej.

Kadra Widzewa na poniedziałkowym treningu:

Bramkarze
Jan Krzywański, Jakub Mistygacz, Henrich Ravas, Jakub Szymański

Obrońcy
Andrejs Ciganiks, Juan Ibiza, Paweł Kwiatkowski, Hubert Lenart, Fabio Nunes, Luis Silva, Patryk Stępiński, Paweł Zieliński, Mateusz Żyro

Pomocnicy
Fran Alvarez, Ignacy Dawid, Dawid Tkacz, Marek Hanousek, Antoni Klimek, Dominik Kun, Bartłomiej Pawłowski, Filip Przybułek, Ernest Terpiłowski

Napastnicy
Imad Rondić, Jordi Sanchez

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Psotnik 1910
6 miesięcy temu

coś czuje że z tego Kerka to będzie jeden wielki niewypał transferowy

Kali
Odpowiedź do  Psotnik 1910
6 miesięcy temu

właściwie to już jest, nic nie zagrał praktycznie i złapał uraz do końca roku. Reszta zawodników sprowadzonych przez Wichniarka z perspektywy czasu raczej na plus.

Psotnik 1910
6 miesięcy temu

widzę że na Widzew To My nie można negatywnie się wypowiedzieć o pani Zdanowskiej po komentarz jest usuwany no brawo, a huj z tym że tylko obiecuje a Widzew jak nie miał gdzie trenować tak niema że łodzianka jest bublem z którego można tylko latem korzystać

Filip
Odpowiedź do  Psotnik 1910
6 miesięcy temu

Dlatego budują swój ośrodek. Nic nie zrobisz. Trzeba czekac

Widz
6 miesięcy temu

Z Radomiakiem tylko zwycięstwo, bo na razie jesteśmy z nimi na minus

Rafi
6 miesięcy temu

Tylko zwycięstwo, piłkarze Widzewa tylko zwycięstwo !!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x