Widzewiacy trenowali na bocznym
14 maja 2014, 19:21 | Autor: RafiW związku z meczem rezerw Widzewa, który rozgrywany był na boisku głównym przy Piłsudskiego, pierwszy zespół odbył swoje zajęcia treningowe na boisku bocznym. W zajęciach brali wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Veljko Batrovicia i Marcina Kikuta.
Czarnogórzec wciąż trenuje indywidualnie i powraca do pełni zdrowia po urazie, jakiego nabawił się jeszcze podczas meczu w Kielcach. Rehabilitację przechodzi natomiast Marcin Kikut, któremu pechowo przytrafiła się kontuzja mięśnia na jednym z treningów przed ostatnim pojedynkiem ze Śląskiem Wrocław. Z zespołem trenował również Alen Melunović, ale najprawdopodobniej zarówno on jak również Batrović i Kikut nie zagrają przeciwko Jagiellonii. Niemalże na pewno do dyspozycji Artura Skowronka powinien być Rafał Augustyniak, który został zniesiony na noszach w końcówce meczu we Wrocławiu. Pozostali zawodnicy są zdrowi i trenują normalnie przygotowując się do piątkowej rywalizacji z podopiecznymi Michała Probierza.
Jutro zespół Artura Skowronka również odbędzie jeden trening, który zostanie przeprowadzony w porze piątkowego meczu.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska