Widzewiacy trenowali na stadionie (foto)

25 lipca 2019, 18:47 | Autor:

Na dwa dni przed meczem z Gryfem Wejherowo, piłkarze Widzewa opuścili Łodziankę i przenieśli się na główną płytę stadionu przy al. Piłsudskiego. W zajęciach wzięło udział dwudziestu czterech graczy.

Kadra nie zmieniła się więc w porównaniu do wczoraj. Z pierwszym zespołem nadal ćwiczy Krystian Stopa, a także młodzi Jakub Jasiński i Kamil Piskorski. Żaden z nich nie jest jednak na razie zgłoszony do rozgrywek, tak samo jak Jakub Mikołajczak oraz Mikołaj Gibas. Jeżeli w najbliższym czasie się to nie zmieni, nie będą mogli oni znaleźć się w kadrze meczowej na sobotnie spotkanie.

Podobnie jak w środę, dziś również Marcel Gąsior ćwiczył indywidualnie pod okiem fizjoterapeutów. Trudno zatem przypuszczać, by w Wejherowie był on do dyspozycji Marcina Kaczmarka. Poza pomocnikiem, reszta zespołu nie narzeka na żadne urazy i trenuje na pełnych obrotach.

>>> Zobacz zdjęcia z czwartkowego treningu na stadionie <<<

Po dzisiejszych zajęciach, piłkarze Widzewa udadzą się do Centralnego Muzeum Włókiennictwa, gdzie zaprezentują się kibicom przed nadchodzącym sezonem. Jutro czeka ich jeszcze jeden trening, po którym wyselekcjonowana grupa wsiądzie do autokaru i uda się w podróż na Pomorze.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x