Wszyscy zgłoszeni, ale do Wejherowa tylko w osiemanstu?

26 lipca 2019, 11:19 | Autor:

Jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, od sezonu 2019/2020 drużyny mogą wpisywać do meczowych protokołów nie osiemnastu, a dwudziestu piłkarzy. W Widzewie na razie nie zamierzają jednak korzystać z tej opcji.

Wszystko wskazuje na to, że łodzianie pojadą dziś do Wejherowa właśnie w osiemnastu. Do rozgrywek, w systemie Extranet, zgłoszonych zostało dziewiętnastu graczy, ale w gronie tym znajduje się kontuzjowany Marcel Gąsior, który na mecz z Gryfem się nie wybiera. Klub nie zgłosił młodych piłkarzy z rezerw, więc ich także raczej nie zobaczymy.

Świadczy o tym również fakt, że w piątkowym treningu łódzkiego zespołu bierze udział właśnie wspomniana dziewiętnastka. Pod okiem Marcina Kaczmarka ćwiczą zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek, a indywidualnie z Hubertem Gołąbkiem pracuje Gąsior. Na zajęciach nie ma Jakuba Mikołajczaka, Krystiana Stopy, Kamila Piskorskiego, Jakuba Jasińskiego, a także Mikołaja Gibasa.

To ostatni trening widzewiaków przed inauguracyjnym spotkaniem. Po zajęciach piłkarze udadzą się na Pomorze i noc spędzą w jednym z tamtejszych hoteli. Początek sobotnich zawodów o godz. 18:00.

Przewidywana kadra na mecz z Gryfem:

Bramkarze
Wojciech Pawłowski, Patryk Wolański

Obrońcy
Marcel Pięczek, Sebastian Rudol, Marcel Stefaniak, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy
Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Adam Radwański, Łukasz Zejdler

Napastnicy
Przemysław Kita, Christopher Mandiangu, Marcin Robak, Rafał Wolsztyński

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x