Widzewiacy wrócili do treningów na Łodziance

11 maja 2020, 17:18 | Autor:

Wreszcie! Po blisko dwóch miesiącach przerwy, piłkarze Widzewa w końcu mogli wziąć udział w grupowym treningu na Łodziance. Podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyli dziś po południu na terenie ośrodka przy ul. Małachowskiego.

Tak jak przewidywaliśmy, w zajęciach wzięła udział cała dostępna kadra pierwszego zespołu, wraz z młodymi Mateuszem Malcem i Kamilem Piskorskim. Na pełnym obciążeniu ćwiczył też rekonwalescent Daniel Mąka, a zatem w głównej grupie łącznie znalazło się dwudziestu graczy.

Aby zachować wymogi dotyczące maksymalnej liczby zawodników na boisku, bramkarze – Jakub Mikołajczak, Wojciech Pawłowski i Patryk Wolański – trenowali na oddzielnym placu, pod okiem Mariusza Jabłońskiego. Na Łodziance stawił się również Krystian Nowak, który pracował indywidualnie wraz z Hubertem Gołąbkiem. Zabrakło jedynie Przemysława Kity.

Zgodnie z porannymi zapowiedziami trenera Kaczmarka, zajęcia poświęcone były niemal wyłącznie pracy z piłkami, tak jak ma być zresztą przez cały okres przygotowawczy. Na kolejnym treningu widzewiacy spotkają się jutro. W tym tygodniu ćwiczyć będą codziennie, do soboty włącznie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x