Widzewiacy z Końskich również pomagają
16 kwietnia 2020, 13:46 | Autor: Kamil
Kolejna grupa kibiców Widzewa spoza województwa łódzkiego włączyła się do akcji #WidzewDlaSzpitali. Tym razem swoją cegiełkę do walki z epidemią koronawirusa dołożyli przedstawiciele fan clubu z Końskich.
Widzewiacy z tego położonego w województwie świętokrzyskim miasta odwiedzili w ubiegły piątek konecki Szpital Specjalistyczny św. Łukasza. Na ręce personelu medycznego postanowili ofiarować: przyłbice z osłoną pleksi, kilkaset maseczek z flizeliny, a także kombinezony ochronne. Reprezentanci fan clubu z Końskich zapowiedzieli też, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to ponownie odwiedzą placówkę.
Przypomnijmy, że do tej pory w ramach zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” oraz grupy kibicowskie akcji #WidzewDlaSzpitali zgromadzono już ponad 150 tysięcy złotych, ale zbiórka pieniędzy trwa jeszcze przez dziesięć dni. Swoje wsparcie można przekazywać TUTAJ.







Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska