Widzewska Emigracja włącza się w pomoc Kasi!

31 lipca 2019, 08:17 | Autor:

Od kilku miesięcy na WTM piszemy o Kasi Jędrasiak, chorej na poważną wadę serca trzylatce, w pomoc której włączyli się zarówno piłkarze, jak i kibice Widzewa. Swoją cegiełkę do walki o zdrowie i życie dziewczynki postanowiła dołożyć Widzewska Emigracja!

Przedstawiciele fanów z Wysp Brytyjskich postanowili przekazać na licytację koszulkę Widzewa z poprzedniego sezonu, na której autografy złożyli zawodnicy juniorów łódzkiego klubu, z Marcelem Pięczkiem czy Jakubem Kmitą na czele. To unikatowy gadżet, niedostępny nigdzie indziej!

Aukcja prowadzona będzie pod postem na naszym profilu na Facebooku i potrwa do niedzieli, do godziny 19:10. Wyjściowa cena to 100 złotych, a cała kwota przeznaczona zostanie oczywiście na leczenie Kasi, której pomagać można również TUTAJ. Zwycięzca licytacji otrzyma swoją koszulkę pocztą. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Rozpoczynamy licytację unikatowej koszulki Widzewa z autografami juniorów, przekazanej nam przez przedstawicieli…

Gepostet von WidzewToMy am Dienstag, 30. Juli 2019

8
Dodaj komentarz

3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tomek

Szczytny cel ale ja w innej sprawie chcę napisać do kolegów Panowie pomyślałem sobie o pomocy dla Ruchu Chorzów czy nie fajnie byłoby zorganizować zbiórkę pomocową dla niebieskich oni rozpaczliwie walczą o źycie a przecież przyjaciół poznaje się w biedzie gdyby kaźdym karnetowicz wpłacił 10 zł mieliby od nas ok 163 000 zł taki gest który kiedyś do nas wróci .

Mike nieżelazny

Patrząc na to co się dzieje w Ruchu to chyba czas najwyższy, aby poszli naszym śladem i zaczęli od nowa. Pomoc przy 27 mln długu nic im nie da, nie dotrwają do października, bo zacznie im brakować.
Niech wyczyszczą wszystko i wtedy będzie można wspierać inicjatywy.
Takie moje zdanie:)

Seweryn

Problem w tym, że w przypadku Ruchu to już sztuczne trzymanie trupa przy życiu. U nich jest coraz gorzej z każdym rokiem i nawet ta pomoc niewiele da. Myślę, że dla nich najlepiej byłoby od 0 startować jak nam, Pogonii czy ŁKSowi o ile to możliwe.

Tom87

Większość ludzi ma gdzieś wpłaty na WOWP a Ty chcesz żeby każdy karnetowicz wpłacił na Ruch? Nie ma na to żadnych szans.

Ile oni dali na Widzew ?

tomek

Ok przyjmuję argumenty kolegów nie wiedziałem o tym źe oni apelują aby nic nie dawać obecnemu zarządowi

Licytujcie koszulkę bo dziecko potrzebuje pomocy a nie rozmywacie temat .

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress