Włodarze Widzewa spotkają się z kibicami

16 września 2021, 14:52 | Autor:

Dwa ciekawe wydarzenia będą miały miejsce pod koniec września. W obu wezmą udział włodarze Widzewa Łódź, którzy spotkają się z kibicami. Pierwsze odbędzie się w formie tweetupu, z kolei drugie zorganizowane zostanie w ramach odcinka specjalnego magazynu „Piłsudskiego 138” – czytamy na łamach oficjalnej witryny klubowej widzew.com.

Widzewski tweetup, czyli spotkanie przeznaczone dla użytkowników Twittera, zaplanowane zostało na wtorek, 21 września, zaś będzie mogło wziąć w nim udział maksymalnie dwadzieścia pięć osób. Tego dnia w restauracji „W Sercu Łodzi” pojawią się prezes Mateusz Dróżdż oraz wiceprezes Michał Rydz. Początek o godzinie 18:00. Aby zgłosić swój akces, należy wysłać wiadomość pod adres [email protected] z tytułem „Widzewski TweetUp”, a także imieniem i nazwiskiem oraz nickiem używanym na Twitterze w treści.

Nieco ponad tydzień później, w czwartek, 30 września, będzie miała miejsce premiera kolejnego odcinka magazynu „Piłsudskiego 138”, która zorganizowana zostanie w kinie Helios. Temat to przyszła struktura klubu, a swoje wystąpienia przygotowują prezes Dróżdż, wiceprezes Rydz i dyrektor Akademii Maciej Szymański. Oprócz tego, do dyspozycji fanów będzie Tomasz Stamirowski. Zapisać można się również drogą e-mailową: limit miejsc wynosi sto, w tym czterdzieści dla członków Klubu 1910. Start o godzinie 17:00.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
2 lat temu

Czyli jednak u nas może być normalnie ? Miło ostatnio się o wszystkim czyta, słucha i miło się przychodzi na stadion, bo w niedalekiej przeszłości człowiek szedł na mecz, ale rzadko miał uśmiech od ucha do ucha.

makos
Odpowiedź do  Radek
2 lat temu

popieram w koncun jest normalnie a jak jst normalnie to i wyniki bede

Wasiu
2 lat temu

Nieraz myślę że to sen z którego nie chce się wybudzić brawo Widzew

Krzysztof
Odpowiedź do  Wasiu
2 lat temu

Mnie też się wydawało, że to sen. Ale nie, to jest rzeczywistość. Pozdrowienia dla Widzewiak ów z całej Polski i nie tylko.

Jimmy
2 lat temu

Bajka naprawdę. Zdrowe podejście do kibiców, do transferòw. Oby Ci ludzie rządzili naszym klubem jak najdłużej. Z całym szacunkiem dla Pani pajączek, ale puściłaby Pani nasz klub z torbami przepłaceni emeryci…Dziękować Bogu za Panów Stamirowskiego, Dróżdża, Stupkę i Niedźwiadka:)

Mr1910
Odpowiedź do  Jimmy
2 lat temu

Ale czasów dożylismy nawet nie ma się do czego przyczepić :D Wreszcie mamy odpowiednich ludzi na odpowiednich miejscach.

Jimmy
Odpowiedź do  Mr1910
2 lat temu

no oby tylko awans był to będzie bajka:) z każdym wygranym meczem jesteśmy coraz bliżej:)

AndrzejRTS
2 lat temu

A gdzie nasz Król – Dyrektor Stupka?? On to dobre transfery i show robi

miwik
2 lat temu

A ja się pytam, gdzie są Ci którzy widzieli katastrofę klubu w momencie oddania go w ręce p. T. Stamirowskiego. Dalej uważają, że człowiek wykładający własne pieniądze wyrzuca je w błoto? Nie po to przejął klub aby do niego dokładać. Owszem kiedyś będzie zbierał z tego „pożytki” bo filantropów to już nie ma na tym świecie ale jak będzie działał w taki sposób jak dotychczas to niech zarabia jak najwięcej.

Krzysztof
2 lat temu

Oooo Tomasz Stamirowski ole, ole ole.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x