Zawadzki zgłoszony do rozgrywek

16 września 2021, 16:43 | Autor:

Kadra Widzewa Łódź w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej powiększyła się dzisiaj o jeszcze jedno nazwisko. Do rozgrywek I ligi oraz Pucharu Polski został bowiem zgłoszony występujący do tej pory wyłącznie w drużynie rezerw Filip Zawadzki.

Urodzony w 2004 roku pomocnik miał już całkiem sporo okazji do treningów z pierwszym zespołem, w jego barwach zagrał też w sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, jednak w oficjalnych spotkaniach mógł reprezentować wyłącznie ekipę dublerów. W tym sezonie na szczeblu IV ligi zaliczył sześć meczów, w których dwukrotnie udało mu się trafić do siatki.

Teraz Zawadzki będzie mógł też grać w „jedynce”, bo decyzją sztabu szkoleniowego dzisiaj dołączył do liczącej dwadzieścia osiem osób kadry. Oprócz niego, na swoje debiuty czekają również dwaj inni młodzieżowcy, czyli Mateusz Ludwikowski i Mateusz Malec. Pozostali gracze czerwono-biało-czerwonych przynajmniej jeden raz pojawiali się na boisku.

Kadra Widzewa w systemie Extranet:

Bramkarze
Mateusz Ludwikowski, Konrad Reszka, Jakub Wrąbel

Obrońcy
Filip Becht, Tomasz Dejewski, Michał Grudniewski, Krystian Nowak, Fabio Nunes, Dawid Owczarek, Patryk Stępiński, Daniel Tanżyna, Paweł Zieliński

Pomocnicy
Karol Danielak, Radosław Gołębiowski, Marek Hanousek, Kacper Karasek, Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Mateusz Malec, Mateusz Michalski, Patryk Mucha, Abdul Aziz Tetteh, Filip Zawadzki

Napastnicy
Bartosz Guzdek, Przemysław Kita, Mattia Montini, Paweł Tomczyk, Daniel Villanueva

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
11
0
Would love your thoughts, please comment.x