Wolny piątek widzewiaków. Jutro dwa treningi

22 maja 2020, 21:50 | Autor:

Przygotowania do zaplanowanego na 3 czerwca meczu ze Skrą Częstochowa powoli wkraczają w decydującą fazę. Po wolnym piątku, w sobotę przed południem piłkarze Widzewa rozpoczną przedostatni mikrocykl przed wznowieniem rozgrywek II ligi. Jutro czekają ich dwa treningi.

W tym tygodniu podopieczni Marcina Kaczmarka ćwiczyli od poniedziałku do czwartku. Bardzo ważnym dniem była środa, gdy widzewiacy pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy zameldowali się na murawie „Serca Łodzi”. Warto podkreślić, że w najbliższym czasie odbędą się jeszcze co najmniej dwie takie wizyty, o czym w rozmowie z radiem Widzew.FM zapewnił trener łodzian.

>>> PRZECZYTAJ WYPOWIEDŹ TRENERA KACZMARKA

W piątek piłkarze lidera II ligi mogli nieco odpocząć, ale już jutro wrócą do pracy – w dodatku w podwójnej dawce, bo w planach są dwa treningi – przed i po południu. Kolejne dni zapowiadają się nieco luźniej – w niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę oraz czwartek drużyna będzie pracować po jednym razie. Przed starciem ze Skrą wszystkich czeka jeszcze druga tura testów na koronawirusa.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress